ветерани

Міжнародний ветеранський турнір у Львові. Підсумки (+фото)

Ветерани львівського «ТВД» знову стали найсильнішими на домашньому міжнародному турнірі у Львові. Місто Лева другий рік поспіль прийняло міжнародний футзальний турнір у віковій категорії 40 років і старші. Як і минулого року, доля переможця змагань вирішувалася у матчі між львівським ТВД та одеським «Чорним Морем». Якщо минулого року «будівельники» святкували перемогу з рахунком 5:2, то цього року перемогли з рахунком 2:0.

Плани збірної ветеранів України на 2018 рік

Останні два роки видалися вкрай напруженими для Національної збірної України серед ветеранів. Кількість проведених нею матчів в Україні та за кордоном анітрохи не менша ніж у більшості професійних клубів, на стадіони приходять тисячі глядачів, а самі ігри перетворюються на справжнє шоу. У 2016 році Збірна провела 38 матчів, цього – вже 43!

Ветерани українського футболу зіграють на «Кубку Легенд» у США

Щомісяця перед національною збірною України з футболу серед ветеранів відкриваються нові горизонти.

Цьогоріч команда вже провела 38 матчів, порадувавши своїми візитами практично всі регіони України, а також любителів футболу Європи та Америки. А ось, новий виклик – участь 9 і 10 грудня в представницькому турнірі «Кубок Легенд» в американському місті Тампа, пише офіційний сайт ФФУ.

Страницы

Подписка на RSS - ветерани