ФК Ужгород

ЧУ серед аматорів. "Рочин" здолав ФК "Ужгород"

Соснівський «Рочин» здобув другу поспіль перемогу у чемпіонаті України серед аматорів. Команда Володимира Підкіпняка здобула непросту і водночас вольову перемогу в Ужгороді над місцевим футбольним клубом. Невдало розпочавши поєдинок, соснівчани знайшли в собі сили переламати хід поєдинку і довести свій вищий клас над суперником – 2:1.

Володимир Підкіпняк: «Я щиро радий, що в Ужгород повертається професійний футбол»

Головний тренер «Рочина» прогнозів на матч із підопічними Мирослава Бабяка робити не став, проте плани на чемпіонат усе ж озвучив…

Мирослав Бабяк: «Рочин» – один з лідерів чемпіонату, тому перемога для нас надважлива»

У рамках підготовки до другого кола вищої ліги області та старту всеукраїнських змагань, підопічні Мирослава Бабяка тренувались у посиленому режимі. Та й зіграли два контрольні поєдинки: з «Мункачем» (6:0) та лідером чемпіонату «Севлюшем» (3:3). В обох матчах головний тренер ужгородців дав змогу зіграти кожному з футболістів. «Для мене рахунок не мав абсолютно ніякого значення. Насамперед тому, що хлопці були під великим фізичним навантаженням. Вони просто не встигли реабілітуватись.

Юрій СЛАВІК: «12 серпня ми впишемо нову сторінку в історію закарпатського футболу»

Другий рік поспіль Юрій Славік – незмінний голкіпер ФК «Ужгород». А ще за сумісництвом капітан і справжній лідер команди. Кіпер ужгородців не приховує: «Усім задоволений: умовами, підбором гравців, відношенням до команди керівництва, якістю тренувань. На відміну від «Севлюша», у нас нема індивідуалістів. Можливо, за майстерністю виноградівці класом і вищі, та ми команда у першу чергу. Було б у нас хоча б кілька індивідуалістів, було значно складніше. Якщо чесно, мені приємно грати з кожним футболістом ФК «Ужгород»»».

Сергій Машталір мріє з «Ужгородом» виграти чемпіонат України…

І згодом перейти до іспанської Прімери чи то італійської Серії А.

Обдарований нападник опісля другого туру вищої ліги чемпіонату Закарпаття з «Миная» переходить до «Ужгорода». Сергій Машталір не приховує: «У попередній команді – новий тренер. Який не особливо довіряв молодим футболістам. А я, як і кожен молодий футболіст прагнув грати…».

«Ми як одна сім’я, тобто майже родичі» – Габор Кемень

Екс-гравець «Торпи» про настрої та переспективи «Ужгорода».

– Упродовж останніх двох років ти захищав кольори угорської «Торпи». Чому вирішив перейти до «Ужгорода»?

Страницы

Подписка на RSS - ФК Ужгород