ФК Покуття (Коломия)

ЧУ серед аматорів. ФК «Ужгород» зазнав виїзної поразки

На завершальний матч першого кола чемпіонату України з-поміж аматорських команд підопічні Мирослава Бабяка доїхали з горем навпіл. По дорозі в Коломию, Івано-Франківської області зламався автобус. Тож команда з обласного центру Закарпаття ледь встигла на сам поєдинок, який розпочався о 15:30.

ЧУ серед аматорів. Оржівський "ОДЕК" упевнено обіграв коломийське "Покуття" (ВІДЕО)

Рівненські команди упевнено провели матчі дев’ятого туру Чемпіонату України серед аматорів. ФК “Малинськ” на своєму полі розгромив аутсайдера ФК “Хмельницький” з рахунком 6:2. В “ОДЕКа” був більш серйозний суперник. Саме “Покуття” завдало єдиної поразки у чемпіонаті тому ж таки ФК “Малинськ”, тим більше, що це сталося на виїзді. Команда з франківщини упевнено тримається серед лідерів турнірної таблиці, і не приховує своїх амбіцій щодо виступів на всеукраїнській арені.

ЧУ серед аматорів. Коломийське "Покуття" розгромило "Тернопіль-ДЮСШ"

ФК «Тернопіль-ДЮСШ» у 8-му турі аматорського чемпіонату України на виїзді поступився лідеру – «Покуттю» з Коломиї – 0:6.

Тернополяни пропустили в кожному з таймів по три голи. У суперників відзначилися – Сивка (14 хвилина), Раца (38, 51, 75), Ковальчук (39), Темерівський (61).

ЧУ серед аматорів. Коломийське “Покуття” розгромило команду з Рівненщини

Це перша перемога команди у новому сезоні.

11 серпня на стадіоні “Юність” коломийське “Покуття” у рамках другого туру аматорського чемпіонату приймало новачка змагань – острозьку “Кобру”. Поєдинок завершився розгромною перемогою господарів – 6:0, інформує Дзеркало медіа.

Чемпіонат України серед аматорів, 2 тур
ФК “Покуття” Коломия – ФК “Кобра” (Острог) 6:0 (2:0)

ЧУ серед аматорів: соснівський "Рочин" здолав коломийське "Покуття"

Соснівський «Рочин» вдало розпочав свої виступи у новому чемпіонаті України серед аматорів. Оновлена команда Володимира Підкіпняка перемогла коломийське «Покуття» у стартовому матчі нового сезону. По ходу матчу соснівчани надупевнено перемагали суперника з рахунком 3:0, однак в компенсований арбітром час пропустили два голи і святкували перемогу з рахунком 3:2.