ФК ЛНЗ-Лебедин

Кубок України серед аматорів. ЛНЗ відігрався з 2:0 у матчі з Дніпром. Усе вирішиться в Лебедині

ЛНЗ-Лебедин здобув вольову нічию в першому матчі 1/4 фіналу Кубку України серед аматорів проти ФК Дніпро. Підопічні Василя Гречаного змушені були вдруге за чотири дні відіграватися по ходу поєдинку. Але їм це вдалося.

ЧУ серед аматорів. ЛНЗ врятувався на останніх хвилинах у матчі з Альянсом (ВІДЕООГЛЯД)

ЛНЗ-Лебедин у центральному матчі 12 туру чемпіонату України серед аматорів розписав мирову з Альянсом. На виїзді в Байраку підопічні Гречаного зіштовхнулися з потужним суперником, але змогли залишити сухою колонку поразок.

"ЛНЗ-Лебедин" громить кропивницький "Олімпік" в 11 турі чемпіонату України серед аматорів

Заключний матч першого кола в чемпіонаті України для ЛНЗ видався вкрай урожайним. Підопічні Гречаного на власному стадіоні каменя на камені не залишили від аутсайдера таблиці кропивницького Олімпіка.

ЛНЗ робить яскравий камбек в 1/8 Кубку України (ВІДЕООГЛЯД)

ЛНЗ-Лебедин у фантастичному матчі пробився до чвертьфіналу Кубку України серед аматорів, обігравши новотроїцьку Таврію. На виізді підопічні Гречаного поступилися 2:0, а вдома розірвали суперника 6:1.

Аматорський кубок України
1/8 фіналу
Матч-відповідь
10 жовтня, Лебедин, ЛНЗ-Арена, 15:00

"ЛНЗ-Лебедин" переміг "Первомайськ" в аматорському чемпіонаті України (ВІДЕООГЛЯД)

ЛНЗ-Лебедин у межах 10 туру чемпіонату України серед аматорів на виїзді здолав Первомайськ із Миколаївської області. Підопічні Гречаного заволоділи ініціативою з перших хвилин, і якби не посередня реалізація, довели б рахунок до розгромного.

Аматорський чемпіонат України

10 тур

7 жовтня, Первомайськ, Миколаївська обл., 15:30

Кубок України серед аматорів. "ЛНЗ-Лебедин" зазнав першої поразки в сезоні (ВІДЕО)

ЛНЗ-Лебедин у першому матчі 1/8 фіналу Кубку України серед аматорів поступився на виїзді новотроїцькій Таврії 2:0.

Лідер третьої групи чемпіонату України виявився міцним опонентом. Таврія не дала зіграти Лебедину у свій футбол і реалізувала власні моменти. А виникли вони внаслідок ланцюжка помилок в обороні.

ЧУ серед аматорів. ЛНЗ-Лебедин розгромив Авангард К (Відеоогляд)

ЛНЗ-Лебедин у матчі 9 туру чемпіонату України серед аматорських команд здобув мегапереконливу перемогу над корюківським Авангардом. Підопічні Василя Гречаного шість разів розписалися у воротах суперника.

9 тур
29 вересня, Лебедин, ЛНЗ-Арена, 15:00

ЧУ серед аматорів. Сейви Козаченка і рішення Гречаного приносять ЛНЗ-Лебедин перемогу над Авангардом Б (ВІДЕО)

ЛНЗ-Лебедин здобув чергову перемогу в чемпіонаті України. У 8 турі змагань клуб Андрія Полтавця на виїзді здолав найближчого переслідувача – Авангард (Бзів). Запорукою успіху лебединців стала відмінна гра у воротах Дмитра Козаченка і правильні заміни в другому таймі.