ФК ЛНЗ-Лебедин

"ЛНЗ-Лебедин" громить кропивницький "Олімпік" в 11 турі чемпіонату України серед аматорів

Заключний матч першого кола в чемпіонаті України для ЛНЗ видався вкрай урожайним. Підопічні Гречаного на власному стадіоні каменя на камені не залишили від аутсайдера таблиці кропивницького Олімпіка.

ЛНЗ робить яскравий камбек в 1/8 Кубку України (ВІДЕООГЛЯД)

ЛНЗ-Лебедин у фантастичному матчі пробився до чвертьфіналу Кубку України серед аматорів, обігравши новотроїцьку Таврію. На виізді підопічні Гречаного поступилися 2:0, а вдома розірвали суперника 6:1.

Аматорський кубок України
1/8 фіналу
Матч-відповідь
10 жовтня, Лебедин, ЛНЗ-Арена, 15:00

"ЛНЗ-Лебедин" переміг "Первомайськ" в аматорському чемпіонаті України (ВІДЕООГЛЯД)

ЛНЗ-Лебедин у межах 10 туру чемпіонату України серед аматорів на виїзді здолав Первомайськ із Миколаївської області. Підопічні Гречаного заволоділи ініціативою з перших хвилин, і якби не посередня реалізація, довели б рахунок до розгромного.

Аматорський чемпіонат України

10 тур

7 жовтня, Первомайськ, Миколаївська обл., 15:30

Кубок України серед аматорів. "ЛНЗ-Лебедин" зазнав першої поразки в сезоні (ВІДЕО)

ЛНЗ-Лебедин у першому матчі 1/8 фіналу Кубку України серед аматорів поступився на виїзді новотроїцькій Таврії 2:0.

Лідер третьої групи чемпіонату України виявився міцним опонентом. Таврія не дала зіграти Лебедину у свій футбол і реалізувала власні моменти. А виникли вони внаслідок ланцюжка помилок в обороні.

ЧУ серед аматорів. ЛНЗ-Лебедин розгромив Авангард К (Відеоогляд)

ЛНЗ-Лебедин у матчі 9 туру чемпіонату України серед аматорських команд здобув мегапереконливу перемогу над корюківським Авангардом. Підопічні Василя Гречаного шість разів розписалися у воротах суперника.

9 тур
29 вересня, Лебедин, ЛНЗ-Арена, 15:00

ЧУ серед аматорів. Сейви Козаченка і рішення Гречаного приносять ЛНЗ-Лебедин перемогу над Авангардом Б (ВІДЕО)

ЛНЗ-Лебедин здобув чергову перемогу в чемпіонаті України. У 8 турі змагань клуб Андрія Полтавця на виїзді здолав найближчого переслідувача – Авангард (Бзів). Запорукою успіху лебединців стала відмінна гра у воротах Дмитра Козаченка і правильні заміни в другому таймі.

8 тур
23 вересня, Баришівка, Київська область, 16:00

ЛНЗ-Лебедин подолав Рубікон у 7 турі чемпіонату України серед аматорів (ВІДЕО)

ЛНЗ-Лебедин у межах 7 туру чемпіонату України серед аматорів здобув перемогу над київським Рубіконом-Вишневим. Підопічні Василя Гречаного на власному стадіоні двічі розписалися у воротах Майбороди, а у відповідь пропустили зі штрафного.

7 тур

15 вересня, Лебедин, ЛНЗ-Арена, 16:00

ЧУ серед аматорів. ФК "Вікторія" (Миколаївка) зупинив переможну ходу ФК "ЛНЗ-Лебедин"

ЛНЗ-Лебедин і Вікторія у центральному матчі 6 туру чемпіонату України серед аматорів розписали мирову. Чинний володар Кубка України і чинний чемпіон України не змогли забити голів у ворота один одного.