ФК Діназ (Вишгород)

Юні діназівці зіграли в гостях

Команди "Діназу" повернулися додому з чудовим «врожаєм».

В минулі вихідні всі команди футбольної академії провели свої календарні поєдинки в гостях. «Діназ-2009» (тренер Геннадій Каплунов) у напруженому двобої з «Чайкою» (Петропавлівська Борщагівка) так і не потішив своїх прихильників точними ударами, завершивши матч внічию – 0:0. Хоча моментів у зустрічі було створено чимало, але жодного з них юним футболістам так і не вдалося реалізувати.

ЧУ серед аматорів. Прокляття трьох хвилин, або Як «Діназ» втратив перемогу над «Авангардом»

Забивши першими два голи, вишгородці не зуміли здобути три очки в поєдинку з корюківцями.

«ДІНАЗ» - «АВАНГАРД» К – 2:2

Голи: Долгоп’ятов (3), Безпалий (30) – Максимець (58), Мельник (61).

«Діназ»: Крупниченко, Александровський, Фурсенко, Блазунь, Корешков, Крохмаль (Волошин, 46; Долженко, 65), Петренко, Ічанський, Долгоп’ятов, Марченко (Литченко, 60), Безпалий.

Олексій Чернишов: «Головне, що вирвали перемогу»

Наставник «Діназу» прокоментував поєдинок з бзівським «Авангардом».

Складна недільна гра в Баришівці проти «Авангарду» з Бзову завершилася мінімальним успіхом «Діназу» (тренер Олексій Чернишов). Лише після фінального свистка прихильники нашої команди зітхнули з полегшенням.

Олексій Чернишов: «Ми заслуговували на перемогу»

Наставник «Діназу» прокоментував недільний поєдинок.

Нульова нічия в битві з «Рубіконом-Вишневе» залишила маленький осад у серці керманича «Діназу» в чемпіонати України серед аматорів Олексія Чернишова. «Його колектив заслуговував на більше?» - запитуємо.

ЧУ серед аматорів. "Діназ" підписав мирову з "Рубікон-Вишневе"

Зустріч географічних та турнірних сусідів чемпіонату Україні серед аматорів очікувалася з певним інтересом. Адже обидва клуби заявляють про амбіційні плани на майбутнє і, виходячи з цього, будують колективи на перспективу. Не обходиться на цьому шляху без ям и спотикань, інакше б команди перебували нагорі другої групи. Отож, кожна з них в неділю прагнула довести, що це лише тимчасове буксування.

Сергій Каркошкін: «Мої козирі – швидкість та хороші подачі»

Креативний хавбек поділився враженнями від двобою з «Межигір’ям».

Серед тих, хто поповнив склад «Діназу» влітку був і півзахисник Сергій Каркошкін. З кожним матчем він все більше вливався в колектив і нині досить часто виходить в стартовому складі. Ось і в переможному поєдинку з «Межигір’ям» Сергій вже з перших хвилин почав в Лютежі тероризувати оборону номінальних господарів.

- Складно було розібратися з «Межигір’ям»? – запитую.