ФК Авангард (Бзів)

«Авангард» не програвав більше чотирьох місяців

Аматори зі Бзова утримують рекорд цьогорічного чемпіонату Київщини за тривалістю безпрограшної серії.

«Авангард» не програвав з 7 квітня по 18 серпня. За цей період амбітний колектив, згуртований Андрієм Коротковим, зіграв одинадцять матчів. Вісім зустрічей без поразки провів «Діназ» із Вишгорода, сім — «Патріот» з Баришівського району.

ЧУ серед аматорів. Сейви Козаченка і рішення Гречаного приносять ЛНЗ-Лебедин перемогу над Авангардом Б (ВІДЕО)

ЛНЗ-Лебедин здобув чергову перемогу в чемпіонаті України. У 8 турі змагань клуб Андрія Полтавця на виїзді здолав найближчого переслідувача – Авангард (Бзів). Запорукою успіху лебединців стала відмінна гра у воротах Дмитра Козаченка і правильні заміни в другому таймі.

Аматорський чемпіонат України
8 тур
23 вересня, Баришівка, Київська область, 16:00

ЧУ серед аматорів. ФК "Авангард" (Бзів) розгромив "Авангард" із Корюківки (ВІДЕО)

У рамках 6-го туру Чемпіонату України серед аматорських команд 9 вересня на стадіоні "Прогрес" (Баришівка) відбувся мачт між ФК "Авангард" (Бзів) та ФК "Авангард" (Корюківка). Гра завершилася перемогою команди із Бзова з розгромним рахунком 3:0.

«Авангард» дозаявив молодих воротарів

Аматори зі Бзова поповнили свої лави новими стражами воріт.

Напарниками неперевершеного Андрія Товта і Павла Поштаренка на останньому рубежі стали Анатолій Волчанський та Ростислав Максименко.

«Авангард» (Бзів): володар «требла» Київщини

На всеукраїнську арену виходить один із найкращих клубів Київщини останніх років – бзівський «Авангард». Амбітний колектив здійснив пам’ятний «требл» в обласних змаганнях минулого сезону, та й у новому чемпіонаті утримує лідерство. З якими завданнями виходить команда на Чемпіонат України серед аматорів та як сприймає свій старт у турнірах ААФУ? Про це ми розпитали президента ФК «Авангард» Андрія Короткова, завдяки підтримці якого вдалося розвинути цей клуб та ставити нові амбітні завдання.