Чемпіонат України серед аматорів

ААФУ: перше коло завершують лідерами Карпати, Лебедин і Таврія

Карпати повернули лідерство в Групі 1, рокіровки середняків у Групі 2, відміна матчу лідера проти харківської Кобри в Групі 3 – Sport Arena оглядає черговий тур в Чемпіонаті України з футболу серед аматорських команд сезону 2018/19.

ГРУПА 1 • 11-Й ТУР

ЧУ серед аматорів. Прокляття трьох хвилин, або Як «Діназ» втратив перемогу над «Авангардом»

Забивши першими два голи, вишгородці не зуміли здобути три очки в поєдинку з корюківцями.

«ДІНАЗ» - «АВАНГАРД» К – 2:2

Голи: Долгоп’ятов (3), Безпалий (30) – Максимець (58), Мельник (61).

«Діназ»: Крупниченко, Александровський, Фурсенко, Блазунь, Корешков, Крохмаль (Волошин, 46; Долженко, 65), Петренко, Ічанський, Долгоп’ятов, Марченко (Литченко, 60), Безпалий.

ЧУ серед аматорів. Бойова нічия в Оржеві

У заключному матчі першого кола чемпіонату України серед аматорів «Рочин» на виїзді розписав бойову нічию з оржівським ОДЕКом. Підсумковий рахунок матчу – нічия 1:1.

Ігри між ОДЕКом та “Рочином” завжди проходять у напруженій боротьбі. Так сталося і цього разу. Хоча перший тайм пройшов, як кажуть, спокійно і без гольових моментів. Мабуть, давалася втома у гравців обох команд після важких кубкових ігор у середу (в ОДЕКа) і в четвер (у “Рочина”).

Едуард Хавров: "Після рахунку 0:2 футболісти "Кристала" стали грати неорганізовано"

Головний тренер чортківського «Кристалу» Едуард Хавров по «гарячих» слідах прокоментував хід виїзного матчу 11-го туру чемпіонату України серед аматорів проти великогаївського «Агрону», який завершився поразкою його команди – 0:3.

Роман Курдупель: "У другому таймі команді з Чорткова не дозволили нічого зробити біля наших воріт" (ВІДЕО)

Головний тренер великогаївського «Агрону» Роман Курдупель по «гарячих» слідах прокоментував хід матчу 11-го туру чемпіонату України серед аматорів проти чортківського «Кристалу», який завершився перемогою його команди – 3:0.

В аматорському чемпіонаті України відбулося тернопільське дербі (ВІДЕО)

14 жовтня в 11-му турі аматорського чемпіонату України зустрілися дві команди з Тернопільщини. Великогаївський «Агрон» приймав чортківський «Кристал» і впевнено переміг суперника –  3:0.

Рахунок у першому таймі відкрив Віктор Ковалик, який потужно пробив метрів з 35-ти зі штрафного у нижній кут воріт (1:0).

"ЛНЗ-Лебедин" громить кропивницький "Олімпік" в 11 турі чемпіонату України серед аматорів

Заключний матч першого кола в чемпіонаті України для ЛНЗ видався вкрай урожайним. Підопічні Гречаного на власному стадіоні каменя на камені не залишили від аутсайдера таблиці кропивницького Олімпіка.

ЧУ серед аматорів. ФК «Ужгород» зазнав виїзної поразки

На завершальний матч першого кола чемпіонату України з-поміж аматорських команд підопічні Мирослава Бабяка доїхали з горем навпіл. По дорозі в Коломию, Івано-Франківської області зламався автобус. Тож команда з обласного центру Закарпаття ледь встигла на сам поєдинок, який розпочався о 15:30.

ААФУ: ОДЕК наздогнав Малинськ, Назаренко продовжив феєрити

Двовладдя в Групі 1, Вікторія підтягується до Лебедина, Таврія оступається при успіхах переслідувачів – Sport Arena оглядає черговий тур в Чемпіонаті України з футболу серед аматорських команд сезону 2018/19.