Чемпіонат України серед аматорів

ААФУ: ВПК-Агро зрівнявся з Таврією, «Ачимович» знайшовся у Кобрі

Конкуренти користаються відпочинком ОДЕКа в Групі 1, Альянс та ЛНЗ-Лебедин грають матч туру, а ВПК-Агро здобуває стратегічно важливу перемогу – Sport Arena оглядає черговий тур в Чемпіонаті України з футболу серед аматорських команд сезону 2018/19.

ГРУПА 1 • 12-Й ТУР

Матч туру

ЧУ серед аматорів. Дніпровська «Перемога» розгромила харківську «Кобру» (ВІДЕООГЛЯД)

В 12 турі Чемпіонату України серед аматорів дніпровська «Перемога» на стадіоні «Олімпійські резерви» розтрощила аутсайдера турніру харківську «Кобру» з рахунком 8:1. Ні про яку інтригу в матчі не йдеться, адже до середині першого тайму рахунок вже був 3:0, а свій єдиний гол гості забили за рахунку 0:7, одразу після чого отримали у власні ворота восьмий м’яч, який і підвів підсумок матчу.

ЧУ серед аматорів. ФК "Кривий Ріг" переміг "Колос"

ФК “Кривий Ріг” - ФК “Колос” (Асканія-Нова) 2-1 (2-0).

21 жовтня, неділя, м.Кривий Ріг, ст.Будівельник.

ФК “Кривий Ріг”: Антоненко О., Бовтуненко П., Слищенко В., Шейка В., Михалевський С.(к), Мороз Є., Божко Д., Штурко Ю. (Аль-Азумі М.), Стретович Т. (Бовтуненко С.), Нікулін Р. (Ісаков О.), Бабенко В. (Белей М.)

ЧУ серед аматорів. Великогаївський "Агрон" та ФК "Малинськ" зіграли внічию

21 жовтня на стадіоні с.Великі Гаї відбувся останній в цьому році футбольний матч за участю ФК «Агрон» Великогаївська ОТГ.

ЧУ серед аматорів. ЛНЗ врятувався на останніх хвилинах у матчі з Альянсом (ВІДЕООГЛЯД)

ЛНЗ-Лебедин у центральному матчі 12 туру чемпіонату України серед аматорів розписав мирову з Альянсом. На виїзді в Байраку підопічні Гречаного зіштовхнулися з потужним суперником, але змогли залишити сухою колонку поразок.

ЧУ серед аматорів. Соснівський "Рочин" мінімально поступився коломийському "Покуттю"

Соснівський «Рочин» зазнав мінімальної поразки в Коломиї, поступившись з рахунком 0:1 місцевому «Покуттю». Єдиний гол у зустрічі господарі провели на початку матчу з сумнівного пенальті. Автором єдиного і водночас переможного м’яча у складі «Покуття» став Тарас Сивка.

Чемпіонат України серед аматорів. Розклад матчів 12-го туру

У суботу, 20-го жовтня, стартує друге коло чемпіонату України серед аматорів. Публікуємо розклад чергового туру.

ГРУПА 1

Покуття (Коломия) – Рочин (Соснівка)

20.10. 14.00. Стадіон "Юність" (Коломия)

ФК Тернопіль-ДЮСШ – СК Хмельницький

21.10. 16.00. Стадіон "Топільче" (Тернопіль)

ААФУ: перше коло завершують лідерами Карпати, Лебедин і Таврія

Карпати повернули лідерство в Групі 1, рокіровки середняків у Групі 2, відміна матчу лідера проти харківської Кобри в Групі 3 – Sport Arena оглядає черговий тур в Чемпіонаті України з футболу серед аматорських команд сезону 2018/19.

ГРУПА 1 • 11-Й ТУР

ЧУ серед аматорів. Прокляття трьох хвилин, або Як «Діназ» втратив перемогу над «Авангардом»

Забивши першими два голи, вишгородці не зуміли здобути три очки в поєдинку з корюківцями.

«ДІНАЗ» - «АВАНГАРД» К – 2:2

Голи: Долгоп’ятов (3), Безпалий (30) – Максимець (58), Мельник (61).

«Діназ»: Крупниченко, Александровський, Фурсенко, Блазунь, Корешков, Крохмаль (Волошин, 46; Долженко, 65), Петренко, Ічанський, Долгоп’ятов, Марченко (Литченко, 60), Безпалий.