Зимова першість Закарпаття. На рахунку «Миная» - п'ять перемог

Дата: 
вторник, марта 6, 2018 - 15:30

ФК «Минай» продовжує бити всі рекорди в Зимовій першості Закарпаття. В останньому, п’ятому, турі групового раунду цього турніру «минайці» 4 березня перемогли свого принципового суперника  - ФК «Ужгород» з рахунком 2:0. Таким чином, на рахунку ФК «Миная» пять перемог у п’яти матчах, здобутих із загальним рахунком 27:0.

Варто зазначити, що ФК «Ужгород» в цій групі багато хто називав основним суперником «минайців» у боротьбі за перше місце. Принаймні, поки команда не поступилася доволі несподівано ФК «Бобовище», чим і ускладнила собі життя за вихід з групи. У такому випадку «Ужгороду» треба було тільки перемагати «Минай» аби продовжити боротьбу в Зимовій першості.

І вони прогнозовано дали бій команді Ігоря Харьковщенка. Проте для «минайців» це не стало сюрпризом – вони з самого початку гри грали обережно і сконцентровано у захисті. Цю гру вони розпочали у звичному складі. У воротах Попович, в центрі захисту Допілка та Образцов, на флангах Федак та Беца, а центрі півзахисту Мирончук та Вагін, яким допомагав Микуляк. На вістрі нападу Гегедош, на флангах Пиняшко та Тарас Червонецький, який перебуває в команді на перегляді.

Героєм цього поєдинку можна сміливо називати Гегедоша. Сьогодні практично вся атакуюча міць «Миная» йшла через цього гравця. Він був максимально заряджений на боротьбу. І вже міг відзначитися на штучному середнянському зимовому газоні з перших хвилина поєдинку – проте не скористався передачею зі стандарту від Микуляка.

За 10 хвилин вже м’яч після його удару стряс хрестовину воріт. Звісно, в  цього поєдинку були й інші герої – у першому таймі моменти мали Беца, Образцов, Мирончук, проте м’яч не хотів йти у ворота. Мав моменти і «Ужгород». І тут можна відзначити голкіпера «Миная» Андрій Поповича, який завдяки своїм майстерним діям не дав відзначитися ні «ужгородцю» Стегурі, ні його колезі Соскиді.

Загалом, якщо  підсумовувати перший тайм, то можна сказати, що «Минай» мав перевагу. Володів м’ячем, вигравав єдиноборства, пресингував, проте «Ужгород» дуже вміло і болюче контратакував. Тому другий тайм обіцяв бути не менше цікавим.

А у ньому гра пішла за сценарієм саме «минайців». У володінні м’ячем вони віддали ініціативу супернику і стали вичікувати свої моменти. Поки «Ужгород», розуміючи, що їм потрібні тільки 3 очки, йшов вперед, «минайці» конструювали контратаки – і робили це успішно. Спочатку Федак вийшов сам-на-сам, проте з останнім ударом не вийшло. Потім зовсім трохи не вистачило Пиняшку. А далі свою роль зіграв Гегедош. У черговій контратаці він вдало обікрав захисників, а потім і воротаря суперників і заколотив м’яча у пусті ворота – 1:0.

За 6 хвилин відзначився ще – уже після блискучого сольного проходу Яромира Лободи, який вийшов на заміну, і асистував Гегедошу – 2:0.

Міг Роберт забивати і більше. Спочатку не надто точно вдарив головою в 5 метрах від воріт, а потім блискучу реакцію проявив голкіпер «Ужгорода», який не дав себе переграти – Роберта вивів сам-на сам неперевершеною передачею Образцов. Але і тих голів вистачило для перемоги.

Матч так і закінчився 2:0 і є перше місце в групі.

Загалом «Минай» просто вихорцем пронісся по суперникам в груповому етапі. Нагадаємо, що команда здобула 5 перемог, забила 27 голів і жодного не пропустила. Тепер «суха» серія команди триває вже 7 матч поспіль, а саме 460 хвилин.

Вже 10 березня команда зіграє в четверть фіналі турніру. Суперником буде  ФК «Поляна». Детальніше про цю зустріч читайте на нашому сайті.

ФК «Минай» - ФК «Ужгород» 2:0

Голи: Гегедош, 49 (1:0), Гегедош , 55 (2:0).

Минай: Андрій Попович, Олег Допілка, Владислав Образцов, Василь Беца, Стефан Федак (Яромир Лобода, 52), Євген Мирончук, Ігор Вагін, Владислав Микуляк, Тарас Червонецький (Роберт Смокоровський, 36), Василь Пиняшко, Роберт Гегедош.

Запасні: Владислав Сидоренко, Микола Ількович, Володимир Корнутяк, Максим Минайленко, Едуард Дзьоба, Іван Капустей, Олексій Шпак.

Тренер – Ігор Харьковщенко.

Ужгород: Юрій Славік, Василь Бонтей, Іван Ільчук, Віктор Чумак, Михайло Дудаш, Павло Кривка, Михайло Стегура, Василь Боднар (Олександр Септа, 65), Андрій Лазар, Руслан Куртанич (Антон Предчук, 46), Руслан Соскида.

Запасні: Андрій Іонін, Юрій Мандич, Роман Білінський.

Тренер – Тарас Тулайдан.

Джерело: ФК "Минай"