Зі спекотних Мальдів – на морозну Франківщину: МФК “Прикарпаття” підписало іменитого новачка

Дата: 
среда, февраля 21, 2018 - 18:15

МФК “Прикарпаття” продовжує підсилювати свій склад готуючись до весняної частини чемпіонату України серед команд Другої ліги.

Слідом за підписанням екс-голкіпера ФК «Оболонь-Бровар» та ФК «Калуш» Івана Піцана, «прикарпатці» здійснили чергове гучне придбання, уклавши контракт із досвідченим центральним захисником Петром Ковальчуком, останнім клубом якого був “Club Green Streets” в чемпіонаті Мальдів “Dhivehi Premier League”.

Про це WestNews розповів головний тренер МФК «Прикарпаття» Володимир Ковалюк.

“Ми вже підписали із ним контракт. Ми прекрасно розуміємо, що він нам допоможе, адже має великий досвід виступів в Прем’єр-лізі і сам Петро з нашого краю. Таких футболістів хотілося би побільше бачити в нашій команді”, – наголосив у коментарі наставник.

“Як я колись говорив, ми потроху залучаємо до складу футболістів, які грали за межами Прикарпаття. Це дуже приємно, адже до нас приєднали Іван Піцан, який грав в “Оболоні”, а також Андрій Вацеба, який грав в Польщі. Думаю, не тільки ці футболісти, а й інші повернуться до Івано-Франківська”, – наголосив Ковалюк.

“Думаю, якщо команда буде показувати результат і буде стабільне фінансування, як планується, то за певний час, ми повернемо багато наших футболістів”, – додав він.

Нагадаємо, за спиною Петра Ковальчука 98 матчів в українській прем’єр-лізі. Він виступав за «Чорноморець», «Кривбас», першоліговий ФК «Львів». Останні два роки він грав за найсильніший клуб Таджикистану, аж враз Петро Ковальчук підписав контракт з клубом «Club Green Streets», який виступає у чемпіонаті Мальдівів.

Джерело:  WestNews