Житомирська "Енергія" втретє поспіль виграла Чемпіонат України з міні-футболу серед аматорських команд енергокомпаній

Дата:
понедельник, декабря 11, 2017 - 15:00

Житомирська "Енергія" виграла 17 Чемпіонат України з міні-футболу серед аматорських команд енергокомпаній. При цьому житомирські футзалісти під керівництвом Миколи Подраного стають чемпіонами третій раз поспіль. Подібне стається вперше в історії цих змагань.

Житомиряни успішно виграли свою групу і вийшли у фінальну частину. У чвертьфіналі з рахунком 5:0 розгромили Рівнеобленерго, а потім і Прикарпаттяобленерго 5:1. У запеклій фінальній боротьбі з командою "Чернівціобленерго", житомиряни виграли з рахунком 3:1.

Президент житомирської "Енергії", керівник енергопостачальної компанії "Житомиробленерго" Олексій Шекета, не без гордості за свою команду, передав перехідний прапор наступним господарям змагань - компанії Чернівціобленерго. Третє місце виборола команда Прикарпаттяобленерго.

Джерело: Спортивний Житомир