Юнаки «Минаю» не залишили шансів одноліткам «Середнього»

Дата: 
пятница, октября 6, 2017 - 12:30

У поєдинку 14-го туру серед юнацьких колективів ФК «Минай» впевнено здолав ФК «Середнє» на полі суперника.

 

Підопічні Валерія Кузнєцова не мали особливих проблем із «середнянцями». Уже на 18 хв. прицільним ударом Юрій Ковальчук зумів відкрити рахунок у матчі. Подвоїв перевагу своєї команди Ростислав Жолтанич, який з корнера зумів направити м'яч точно у ворота. Трохи пізніше Віталій Кучерявий, вийшовши на побачення з кіпером, реалізував свою нагоду — 0:3. На 51 хв. ударом головою відзначається Андрій Рябчик. Ще за декілька миттєвостей у воротах суперника розписався Юрій Ковальчук, який оформив дубль, вдало завершивши простріл від партнера. На 56 хв. Віталій Кучерявий знову продемонстрував свій бомбардирський хист — 0:6. І на завершення, господарі поля, все ж, зуміли забити гол престижу — Михайло Кічковський вдало завершив навіс з кута поля. 

У підсумку, переконлива перемога «минайців», які продовжують боротися за медалі найвищого ґатунку. У юнаків «Минаю» наразі 33 залікові пункти. Це на один пункт менше, ніж мають лідери турнірної таблиці — ФК «Бужора» та ФК «Севлюш». Останній, до слова, у поточному турі свої очки втратили (юнаки хустської «Оболоні» здобули перемогу 2:1).

 

ФК «Середнє» — ФК «Минай» 1:6

Голи: Михайло Кічковський 61 — Юрій Ковальчук 18, 53, Ростислав Жолтанич 42, Віталій Кучерявий 47, 56, Андрій Рябчик 51

смт Середнє, глядачів 400

Арбітр — Мар’яна Сухан

Асистенти: Мирослав Гала, Гала

Делегат матчу — Віктор Наскалов

«Середнє»: Сергій Цубина, Михайло Каршляк, Іван Зозуляк, Олександр Бордаш, Святослав Просолін, Артур Лешко, Мирослав Повхан, Йосип Басараб, Андрій Щербей, Максим Стеценко, Василь Попович.

На заміну виходили: Микола Янцо, Євген Озимок, Михайло Кічковський.

Тренер — Іван Лях.

«Минай»: Антон Романко, Кіріл Сінельніков, Євген Мороховець, Віктор Макосій, Євген Корпанець, Андрій Рябчик, Владислав Риган, Ростислав Жолтанич, Юрій Кузьманич, Віталій Кучерявий, Володимир Ковальчук

Запасні: Володимир Валько, Іван Кичера, Микита Браїла, Владислав Лютнянський, Іван Гуляйгородський, Олександр Фетько, Павло Повханич

Тренер — Валерій Кузнєцов

Джерело