Як проходив перший в історії вітчизняного футзалу турнір серед ветеранів «40+»

Дата: 
понедельник, октября 2, 2017 - 13:15

29 вересня – 1 жовтня у місті Львові проходив перший в історії вітчизняного футзалу турнір серед ветеранів «40+».

З метою визначити кращого з кращих з’їхалося дві українські та п’ять іноземних команд з Іспанії, Білорусії та Латвії.

За підсумками турніру перемогу вдалося здобути господарям паркету «ТВД», які у фіналі перемогли головного фаворита – одеське «Чорне Море».

Баталії – це одне, а от те, що залишилося поза межами майданчика – інше.

Команди

Залишили двояке враження. Більшого очікував від білорусів та, особливо,  іспанців, Гості з піренейського півострова на стадії групового турніру зуміли перемогти «Чорне Море», але у півфінал так і не потрапили.

Вболівальники

На жаль, але міжнародний турнір у Львові відвідала їх мала кількість. Чому так? Мабуть організаторам треба більше працювати зі ЗМІ та афішами поєдинків.

На кількох інтернет-ресурсах анонс матчів був, а от афіш у місті Лева не зустрів.

Плюс до цього всього вирішальні поєдинки розпочалися дуже рано (09:30) і ще й у вихідний день.  Добре, що хоча б до фіналу людей в залі палацу спорту «Галичина» значно побільшало.

Зал та організаційні моменти

Матчі проходили у найкращому залі Львова палаці спорту «Галичина», були прямі трансляції всіх поєдинків з толковим коментатором, перед кожним матчем лунали гімни всіх команд, обслуговували поєдинки кращі арбітри України…

Переможець турніру

Якщо бути відвертим, то на львівську команду не ставив. Були припущення, що «вікторію» на турнірі здобуде «Чорне Море» (Одеса) або «STAVNI KIEV» (Україна).

Але, як показали спершу півфінальні, а потім і фінальний матч, Москвін і компанія були іншої думки й заслужено здобули перемогу.

Спершу на стадії 1/2 фіналу футзалісти «ТВД» обіграли «STAVNI KIEV» 6:2 на чолі з головним тренером збірної Олександром Косенком, а потім був битий головний фаворит турніру «Чорне Море» 5:2.

Чи потрібні такі змагання у майбутньому?

Однозначно що так. Завжди цікаво глянути на людей, які  колись були зірками не українського, а й світового футзалу. Будемо сподіватися, що у майбутньому кількість учасників лише зростатиме.

Ігор Воробій, Аматорський спорт України