Взяли реванш! «Минай» на виїзді обіграв лідера своєї підгрупи

Дата: 
воскресенье, апреля 15, 2018 - 21:45

Перемогти лідера на виїзді. Задача з нелегких, але «минайці» її таки виконали. Здобули перемогу на характері та за рахунок великого бажання. І у блискучому стилі.  

Здобули  «минайці» перемогу  у звичному для останніх ігор складі. На воротах Попович, у захисті Образцов та Допілка, на флангах Федак та Беца, у центрі Корнутяк, Вагін та Микуляк, на вістрі Гегедош, якому допомагали Пиняшко та Кополовець.

Сама гра почалася з невеликого темпу. Причин було декілька: у Червонограді було досить спекотно та і відповідальність за результат тиснула – все-таки, це один з найважливіших поєдинків цього сезону в аматорському чемпіонаті України.

Збільшити темп вдалося «Рочину». Команда із Соснівки почала все більше пресингувати  та на радість червоноградській публіці атакувати. На 21-ій хвилині  з кутового форвард «Рочина» Портянко реалізував свій момент – завершив головою подачу з кутового.

Були у «рочинців» й інші моменти – дуже небезпечні. Але блискуче себе проявив голкіпер Андрій Попович – його можна назвати одним з кращих в цьому поєдинку.

Ближче до завершення тайму «минайцям» вдалося відсунути гру від своїх воріт і навіть почали виникати моменти. Зокрема, зі  стандартів. Центральний захисник Владислав Образцов двічі пробивав головою з подач Микуляка, але не точно.

У перерві Ігор Харьковщенко  серйозно поговорив зі своїми підопічними. І вже на наступні 45 хвилин команда вийшла абсолютно іншою.  

І «Минай» заграв у стилі «Ювентуса» у матчі 1/8 фіналу з «Тотенхемом». Включилися і за 5 хвилин вирішили долю поєдинку. Це було дійсно гарно. Атакуюче  тріо На 55-ій хвилині Василь Пиняшко увімкнув швидкість, увірвався у штрафну, віддав на Гегедоша, той направив м’яча на Михайла Кополовця, який точним ударом зрівняв рахунок.

За 5 хвилин Роберт Гегедош змусив аплодувати навіть червоноградську публіку. Тому що зіграв у стилі Кріштіану Роналду – коли відгукнувся на навіс з флангу і практично завис на мить у повітрі. І, звісно, направив м’яча у ворота – 2:1.

Міг Роберт завершити цей матч ще ефектніше. Також отримавши передачу з флангу, міг прийняв м’яча на грудь і пробив з розвороту – м’яч полетів вище. А шкода.

У той момент «Рочин» виглядав розгубленим. І після голу Гегедоша вже не змогли прийти до себе. Атакувальний штурм вдалося організувати ближче до кінця матчу.  Але і оборона, і знову ж таки Андрій Попович, діяли блискуче.

2:1 – заслужена перемога «Миная» і команда впритул наблизилася до лідерів підгрупи №1.

ФК «Рочин»-ФК «Минай»  1:2

Голи: Портянко, 21 (1:0), Кополовець, 55 (1:1), Гегедош, 60 (1:2).

Джерело: ФК "Минай"