Всеукраїнський фінал Шкільної футзальної ліги України. Представляємо учасників (Частина 3)

Дата: 
среда, мая 10, 2017 - 10:30

Прес-служба Асоціації футзалу України продовжує знайомити любителів футзалу з командами-учасницями Всеукраїнського фіналу Шкільної футзальної ліги України. На черзі – представлення команди Бобровицької гімназії (м. Бобровиця, Чернігівська обл.).

Бобровицька гімназія

Бобровицька  гімназія була створена в 2004 році. Мета навчального закладу-виховання і розвиток обдарованих дітей, збагачення інтелектуального, творчого, культурного потенціалу дітей.

Директор школи-Литвин Тетяна Миколаївна, заступник директора з науково-методичної роботи - Ющенко Наталія Олексіївна, заступник з навчальної роботи -  Наконечна Надія Миколаївна, з виховної - Баринова Лариса Іванівна.

Велика увага приділяється розвитку  фізичної культури і спорту. На базі гімназії працює дитячо-юнацька спортивна школа, яку відвідують переможці обласної футзальної ліги.

За період навчання в ДЮСШ юні гімназисти побували на всеукраїнських іграх у Львові, Ужгороді, Брюховичах, Житомирі, Нетішині, Дубні, Славутичі, Конотопі, Білгород-Дністровському, Чернігові, Ніжині, де були призерами змагань. У лютому цього року команда взяла участь в кубку України з футзалу в м. Хмельницькому, де зайняла 8 місце. У минулому році хлопці зайняли 4 місце в місті Рапла (Естонія), де взяли участь у міжнародному турнірі.

У липні 2017  планується поїздка в місто Албена (Болгарія).

Непогану гру демонструють Назар Лисенко, Назарій Білановський, Дмитро Чабан, Олександр Никонець, Дмитро Макарчук.

Прес-служба Асоціації футзалу України продовжує знайомити любителів футзалу з командами-учасницями Всеукраїнського фіналу Шкільної футзальної ліги України. На черзі – представлення команди Великоберезнянської гімназії (смт. Великий Березний, Закарпатська обл.).

Футбольна команда «Гімназія» Великоберезнянської гімназії Великоберезнянської районної ради Закарпатської області 

Представник – учитель фізичної культури Великоберезнянської гімназії  Майдич Василь Васильович.

Форма: червоні футболки й гетри, чорні шорти; у воротаря – жовті футболка, шорти, гетри.

Юні футболісти навчаються у Великоберезнянській гімназії тільки перший рік, однак вони давно займаються футболом під керівництвом професійного тренера Івана Рогача. За їхніми плечима неодноразові перемоги в різних турнірах: Всеукраїнський турнір з футзалу «Кубок ДЮХФШ Синай-2017», «Карпатія» (Ужгород), «Легенди Спартака» (Львів), «Галицькі канікули» (Львів), європейський  форум «Пряшев» (4 місце) та інші.

Прес-служба Асоціації футзалу України