Всеукраїнський фінал ШФЛУ - 2017. Представляємо учасників (Частина 2)

Дата: 
вторник, мая 9, 2017 - 10:30

Прес-служба Асоціації футзалу України продовжує знайомити любителів футзалу з командами-учасницями Всеукраїнського фіналу Шкільної футзальної ліги України. На черзі – представлення команди Біляївської ЗОШ №1 (Одеська обл.).

Біляївська ЗОШ №1 (Одеська обл.) 

Форма - помаранчева.

Дружні, веселі, завзяті спортсмени, їхній девіз тільки перемога, чемпіони п’яти обласних турнірів з футболу, щирі, чесні, ввічливі, завжди прийдуть на допомогу. Для свого міста вони  справжні спортсмени.  Для своїх батьків вони найкращі з найкращих. Діти навчаються у Біляївській ЗОШ №1 І-ІІІ ст. Одеської області . Тренер-викладач – Клименко Сергій Андрійович. 

Заявка команди Біляївської ЗОШ №1 на Всеукраїнський фінал Шкільної футзальної ліги України. 

На черзі – представлення команди Глибоцького ліцею (Чернівецька область).

Історія футзальної команди «Глибоцький ліцей»

Футзальну команду «Глибоцький ліцей» було створено 3 роки тому. Тренери Лютик С.А. та Дутчак П.Ю. набрали дітей 2005-2006 року народження на відділення футболу в Глибоцьку ДЮСШ.З того часу діти приходять на тренування і старанно займаються, беруть участь в різних змаганнях та турнірах.

 

В цьому навчальному році команда бере участь в Чернівецькій міській ДЮФЛ, де дійшла до півфіналу кубка. Також команда  Глибоцького ліцею стала чемпіоном Глибоцького району  та Чернівецької області з футзалу,що дало право на участь у Всеукраїнських змаганнях.

Заявка команди Глибоцького ліцею на Всеукраїнський фінал Шкільної футзальної ліги України. 

Тафій Янек Назарійович 09.02.2006

Дам'ян Лукас Миколайович 04.04.2005

Оларь Андрій Віталійович 15.12.2005

Зегря Андрій Петрович 23.11.2006

Піцул Андрій Федорович 22.07.2005

Бухінський Олександр Миколайович 13.04.2005

Оринчук Вадим Андрійович 26.02.2005

Зеленко Микола Іванович 02.09.2005

Рубанець Сергій Сергійович 04.08.2005

Федоряк Олександр Валентинович 21.02.2005

Кольори форми команди – футболки  комбіновані  червоно-сині, шорти – червоні, гетри – червоні.На черзі – представлення команди Царичанської ЗОШ І-ІІІ ступенів (Дніпропетровська обл.).

Тренер команди – Романов Микола Іванович.
Представник команди – Стратій Михайло Михайлович.

Команда п’ятих класів – неодноразовий переможець шкільних та  районних змагань. 

Команда створена у 2013 році, коли її учасники прийшли до першого класу. У школі їх називають лише «футболістами».  За активної  фінансової підтримки  батьків, гравці команди постійно приймають участь у районних, обласних та Всеукраїнських турнірах. Що цікаво, не тільки тата, а й мами є активними вболівальницями  кожних змагань. Можна сказати, що тринадцятий гравець та найщиріший вболівальник команди – батьки. Присутні на кожному матчі, супроводжують дітей на виїзді, навіть не шкодують власного автотранспорту у складних ситуаціях. Тільки вперед, тільки до перемоги – ось спільний девіз учнів, батьків та тренера команди.

Заявка команди на Всеукраїнський фінал Шкільної футзальної ліги України 

 

Прес-служба Асоціації футзалу України