Все турниры Киевской области на 2018 год. Расписание

Дата: 
четверг, января 11, 2018 - 11:15

1. Традиційні меморіальні турніри

Меморіал Олега Макарова пройде з 16 по 28 січня. Двоетапна формула змагань: спочатку – матчі в групах (по 5-6 команд), потім – стикові поєдинки, починаючи з чвертьфіналу. Два ігрові дні, третій – вихідний.

Меморіал Олександра Щанова відбудеться з 17 по 28 лютого. Звична для зимових турнірів змагальна схема: матчі в групах і стикові, починаючи з чвертьфінальних, дводенний ігровий цикл з одноденною паузою.

Меморіал Миколи Кирсанова, запланований на березень (3-25), матиме нову формулу: матчі в групах проходитимуть лише в суботу та неділю, стикові поєдинки – з півфіналу.

2. Чемпіонат області 
Вища ліга – 14 команд. Турнір триватиме з 31 березня по 10 листопада, ігровий день – субота. Літня перерва – з 1 липня по 18 серпня.

3. Кубок області
Змагатимуться лігові команди та представники регіонів. Стартовий раунд – 9 травня. Фінальний матч – орієнтовно 24 серпня.

4. Суперкубок області
Чемпіон і кубковий тріумфатор (або фіналіст) проведуть останній титульний матч сезону 17 листопада.

5. Кубок регіональних чемпіонів імені П.І.Безносенка
Учасники – переможці та призери регіональних змагань. Базовий ігровий день – середа. Старт – 4 квітня, фініш – 6 червня.

6. Чемпіонат області серед ветеранів
Заплановано три турніри: «35 плюс» – з роз’їздами у вересні – листопаді, «45 плюс» – у травні за туровою схемою, «55 плюс» – одноденний в серпні.

КОФФ