Володимир Бондаренко: «Труднощі роблять команду сильнішою»

Дата: 
среда, августа 15, 2018 - 13:45

Наставник «Діназу» поділився враженнями про зустріч з «ЛНЗ-Лебедин».

Оскільки впродовж останніх тижнів Олексій Чернишов, котрому фактично довірено керувати виступами «Діназу» в Аматорській лізі перебував з дитячою командою в Болгарії, колективом поки що керував Володимир Бондаренко, котрий і підсумував поєдинок з черкащанами.

«Коли говорити про якість грі в матчі «Лебедином», то вона залишила позитивне враження, - резюмував наставник. – Настрій, самовіддача, колективний рух були на хорошому рівні. Ось тільки не вистачило завершального точного удару. Але якщо ми прагнемо рости й розвиватися, то повинні через все це пройти і бути готовими до ось такого розвитку. У порівняні з грою в Первомайську трішки змінили склад, тактичну схему, видно, що команда росте, рухається вперед.

Можливо психологічний стан бажає кращого, адже пройшли напружені, цікаві збори, багато попрацювали, а результату в офіційних матчах поки нема. Це треба пережити, вміти потерпіти, почекати. Все було не дарма. Постараємося чим швидше донести це до хлопців.

Зросла конкуренція за місце в складі. П’ятеро новачків чудово влилися в колектив. В матчі з «ЛНЗ» відмінно зіграв Сергій Каркошкін, нагнітав, мав кілька шансів забити. Олександр Долгоп'ятов затероризував суперників на фланзі. Влад Литченко добре взаємодіяв з партнерами, чекаємо від нього більшої гостроти в атаках.

Загалом по грі ми ні в чому не поступалися одному з лідерів Аматорської ліги, котрий міг би спокійно грати і в першій професійній лізі. Такі матчі, труднощі тільки роблять команду сильнішою. Нам потрібно ще додати в реалізації своїх моментів.

У наступних матчах аматорів командою вже повністю керуватиме Олексій Чернишов. Звичайно, я поїду на виїзд до «Альянсу» і, можливо, вийду на поле в якості польового гравця. В суботу стартує друге коло вищої ліги чемпіонату Київської області і ми зосередимося на цьому турнірі, де у нас серйозні завдання. Ті, хто не буде задіяний в матчі з «Патріотом» поїде грати в Аматорській лізі».

Джерело: ФК "Діназ"