Володимир Бондаренко: «Провину за поразку беру на себе»

Дата: 
понедельник, августа 6, 2018 - 12:45

Наставник «Діназу» прокоментував поєдинок з МФК «Первомайськ».

 

«Прикро починати турнір з поразки, але якби у першому таймі ми реалізували свої моменти і забили, то все склалося б по-іншому, - сказавголовний тренер «Діназу» Володимир Бондаренко. – Провину за цю поразку я беру на себе, десь спрацював не так, як треба. Хлопці ж старалися, викладалися. Не вистачило гострих передач і завершального точного удару. В другому таймі суперник додав, а ми в свою чергу намагалися замінами змінити картинку на полі. Не вдалося. Загалом, після таких насичених серйозних зборів, як були у нас в Бучі, передбачалося, що подібне може статися. Утім, хотілося, щоб воно пройшло не так боляче. Але це треба пережити, хлопців «відпустить» і ми за два-три тижні вийдемо на інший рівень.

Радує, що нема байдужих у команді, всі переживають за результаті, налаштовані дуже серйозно. В кінці гри Ярик Заїка зіткнувся з суперником і отримав пошкодження. Довелося везти в місцеву лікарню. Слава Богу, обійшлося без струсу мозку, а лишень гематомою і пошкодженням м’яких тканин біля ока.

Щодо «Первомайську», то він нічим особливим не вразив. Команда рівня другої частини нашого обласного чемпіонату. Дома ми повинні з ними впоратися і дати гідну відповідь.

Зараз день відпочинемо, а з вівторка почнемо підготовку до наступної гри. В другому турі ми прийматимемо в Демидові «ЛНЗ-Лебедин», який виграв Кубок аматорів минулого сезону. Це буде цікавий і хороший матч».

Джерело: ФК "Діназ"