Володимир Бондаренко: "Перемога над "Броварами" перш за все важлива для нас в психологічному плані"

Дата: 
понедельник, апреля 16, 2018 - 22:45

Головний тренер ФК "Діназ" (Вишгород) Володимир Бондаренко в інтерв’ю клубному сайту прокоментував перемогу команди над ФК "Бровари" у другому турі чемпіонату Київської області.

"Впевнена перемога над "Броварами" перш за все важлива для нас в психологічному плані. Особливо сподобалися дії команди в першому таймі, коли ми проводили цікаві комбінації і забивали красиві голи. Порадував Сергій Долженко. Коли забивав перший м’яч, то дуже впевнено виграв верхову дуель, а ось в другому моменті взяв ініціативу на себе, накрутив захисників і забив сам. Так повинен діяти справжній форвард – настирливо і до кінця, вирішуючи все сам.

Трішки розчарував і додав переживань других тайм. Навіть не тим, що команда створювала багато моментів і раз за разом їх не використовувала… Перш за все не сподобалися наші дії в обороні. Ми дозволяли супернику створювати занадто багато моментів і якби проти нас діяла більш класна команда, то вона могла б реалізувати шанси. А тоді хто знає, як все склалося б. В матчах з командами такого рівня ми не повинні дозволяти створювати біля наших воріть навіть напівмоменти. Будемо працювати над помилками.

Ще радує хороша конкуренція за місце в стартовому протоколі. Це стимул всім для більш ефективної роботи. До того ж, ми не припиняємо пошук нових футболістів. Зараз, правда, трішки з цим сутужно, але влітку нас очікують серйозні часи. Кістяк команди сформується і запрошуватимемо вибірково гравців на певні позиції. Тоді також плануємо провести повноцінні тренувальні збори".