Володимир Бондаренко: «Мабуть знову в суботу доведеться грати одночасно два матчі»

Дата: 
вторник, сентября 18, 2018 - 16:45

Наставник «Діназу» про гру вищої ліги обласного турніру.

Поразка «Діназу» в гостьовому матчі з шпитьківським «Джуніорсом» загострила боротьбу за комплекти нагород чемпіонату Київської області. Розрив між командами скоротився і тепер сягає всього двох очок. Одразу після фінального свистку емоції лилися через край, тому з коментарем наставника нашої команди ми трішки зачекали.

«На жаль, наша команда грала в цьому матчі перші шість хвилин та останні десять-п’ятнадцять, - трохи заспокоївшись сказав головний тренер «Діназу» Володимир Бондаренко (на фото зправа). – Почали матч дуже здорово і забили швидкий гол, але він зіграв з нами злий жарт. Поки раділи суперник зумів провести швидку атаку й вирівняти ситуацію. Ось тут психологічна перевага вже була на їх боці. А «Джуніорс» дуже досвідчена команда і коли вона відчуває «запах крові», то вже не відпустить противника. Так воно й сталося. Вони скористалися нашими помилками й зуміли в потрібний момент забити ще двічі в першому таймі. Коли ми скоротили рахунок, то зародилася надія, але в другому таймі вона згасла.

Як не прикро говорити, але програли матч ми цілком заслужено. В цей день «Джуніорс» був сильнішим. До того ж, тренерський хід мого друга і наставника Шпитьків Євгена Чуприни, коли він в перерві замінив центрального захисника, який міг награти на червону картку, викликає у мене повагу. Таким чином він закрив дірку, яка ось-ось могла виникнути в їх обороні.

В своїй команді нікого виділяти не стану. Є певні кадрові негаразди, але це робочий процес. Нам потрібно з цього робити висновки і рухатися далі. Ось наступної суботи знову маємо чималий головний біль. За календарем одночасно треба грати в суботу з «Межигір’ям» у чемпіонаті області (а це принципове дербі) та їхати в Миколаївку (Сумська область) на матч проти «Вікторії» в Аматорській лізі. І ніхто не бажає йти на поступки в цій ситуації. Якщо все так і залишиться, то доведеться вдруге за останні два тижні ділити команду на дві частини і грати одночасно два матчі».

Джерело: ФК "Діназ"