Вистава від «Щита» та «ІВТ» на завершення чемпіонату Луганщини

Дата:
пятница, марта 16, 2018 - 21:45

Цими днями в Льодовому палаці спорту відбувся останній матч Супер-ліги Чемпіонату області з футзалу, в якому зустрілися лідери – сєвєродонецькі команди «Щит» та «ІВТ». В турнірній таблиці «Щит» випереджав «ІВТ» на три очка і мав набагато кращу різницю забитих і пропущених м’ячів – для того, щоб стати першими «ІВТ» потрібно було вигравати з різницею в п’ять м’ячів. До матчу здавалося, що це майже не реально в матчах між рівними командами, але…

Футзалісти «ІВТ» були налаштовані рішуче і с перших хвилин заволоділи ініціативою і мали добрі нагоди для взяття воріт, але чудово грав воротар «Щита». Витримавши стартовий натиск суперника, «Щит» зумів перевести гру подалі від своїх воріт, а потім і провести декілька атак, які завершилися двома голами. Коли здавалося, що доля чемпіонства вже вирішена, «ІВТ» за короткий час в другому таймі не лише зрівняв рахунок, але й впевнено почав  ліквідовувати відставання в різниці забитих та пропущених м’ячів. Коли рахунок став 5:2 на користь «ІВТ» перше місце вже не виглядало таким неймовірним, до того ж в кінці другого тайму в пасиві «Щита» було п’ять фолів. То ж останні хвилини були дуже напруженими. Але в підсумку матч так і завершився з рахунком 5:2 на користь «ІВТ».

Таким чином, сєверодонецький «Щит» став чемпіоном Луганської області і представлятиме Луганську область 22-24 березня в Києві у Всеукраїнському фіналі серед переможців чемпіонатів всіх областей   України. «ІВТ», як срібний призер нашого чемпіонату, і кремінська «Чайка», як бронзовий призер, зіграють в Кубку регіонів, в якому прийматимуть участь срібні та бронзові призери обласних чемпіонатів. Турнір проходитиме в Сумах 29-31 березня.

Джерело: Асоціація футзалу Луганської області