Вінничани пройшли перший етап Кубку України

Дата: 
четверг, июля 19, 2018 - 07:45

Матч першого попереднього раунду Кубку України відкривав сезон для обох команд. І мав неабияке значення, бо на цій стадії гри у відповідь немає. Підтримати «Ниву» до Одеси приїхала ціла група вболівальників. На стадіоні «Іван» їх було добре чути, хоча й «фармацевтам» не бракувало підтримки.

«Нива» вийшла на полі в такому стартовому складі: Кулініч (в) – Андрєєв, Музиченко, Найко, Гарванко, Хохлов, Долінський, Савошко, А. Маляренко, І. Маляренко, Коровіков. На заміні були: Гурідов (в),ю Менжега, Палій, Шестаков, Федосов, Шаповаленко.

У стартові хвилини «Нива» виглядала активніше і створювала небезпечні атаки. Вона навіть запропонувала суперникам високий пресинг. Рахунок було відкрито на 8-й хвилині. Після подачі кутового Володимиром Савошком і подальшого розіграшу м’яч потрапив до Сергія Андрєєва. Перший його удар було заблоковано. А вдруге Андрєєв перевів м’яча в сітку метрів з 10-и. 0:1!

Ненадовго гра перейшла у позиційне русло. Багато боротьби велося в центрі поля. Можливо, це було пов’язано із дощем, який зарядив в Одесі. Але «фармацевтів» такий перебіг подій не влаштовував, і після однієї з їхніх атак Володимир Найко зміг зупинити суперника лише ціною фолу. Жовта картка,і небезпечний штрафний. Складний удар по низу у правий кут зміг парирувати воротар Артем Кулініч.

На 30-й хвилині після дальньої подачі зі штрафного гравець «Реал Фарми» міг зрівнювати рахунок. Але, на щастя для вінничан, промахнувся. Взагалі атаки непогано нейтралізувала оборона, яку у міжсезоння добре підсилили Володимир Найко і Сергій Андрєєв, що раніше вже виступали за вінницький клуб. На фініші тайму небезпека біля воріт Артема Кулініча (також, нагадаємо, в позаминулому сезоні грав за «Ниву») виникала після стандартів, але  страж воріт діяв впевнено. Дещо турбували лише дії вінничан в нападі, адже в другій половині тайму моментів біля воріт одеситів практично не виникало. Хоча, можливо, гості діяли «по результату».

Після перерви знов активніше діяли господарі, які наполегливо йшли вперед. Знову надійно грав Артем Кулініч, який цим вселяв впевненість у партнерів.

Вінничани іноді намагалися швидко контратакувати, але до ударів справа майже не доходила. Але на 79-й хвилині все вдалося. Після чергового прориву по правому флангу і подачі Володимира Савошка кіпер «фармацевтів» помилився. Ігровий снаряд у сітку метрів з 2-х вколотив

Артем Шаповаленко, який виграв боротьбу із захисником. 0:2! Сил та можливостей, щоб щось змінити, у одеситів вже не залишилося.

«Гросмейстерська» перемога, який приносить вінницькій команді путівку до наступного раунду Кубку України.

 

Кубок України. Перший попередній етап.

«Реал Фарма» (Одеса) — «Нива» (Вінниця) –  0:2 (0:1)

18 липня. Одеса. Стадіон «Іван». 17.30. Арбітр — Бакулін В.А. (Нова Каховка), асистенти арбітра — Худяков О.В. (Запоріжжя), Матяш О.О. (Полтава), четвертий арбітр — Горбань І.В. (Одеса), спостерігач арбітражу — Возняк С.І. (Миколаїв).

Голи: Андрєєв (8), Шаповаленко (79).

 

Відеоогляд матчу

Джерело: СФК "Нива"