Ветерани українського футболу зіграють на «Кубку Легенд» у США

Дата: 
пятница, декабря 8, 2017 - 16:30

Щомісяця перед національною збірною України з футболу серед ветеранів відкриваються нові горизонти.

Цьогоріч команда вже провела 38 матчів, порадувавши своїми візитами практично всі регіони України, а також любителів футболу Європи та Америки. А ось, новий виклик – участь 9 і 10 грудня в представницькому турнірі «Кубок Легенд» в американському місті Тампа, пише офіційний сайт ФФУ.

Кілька слів про «Кубок Легенд». Його організаторами виступили бізнесмен Аарон Грюнфельд та відомий футболіст, Олімпійський чемпіон-1988 Ігор Скляров. Перший турнір в листопаді минулого року пройшов у Чикаго, а його переможцем, серед восьми учасників, стала збірна ветеранів України! У всіх п’яти матчах турніру українці не знали рівних, до радості численної діаспори Мічигану завоювавши головний трофей. До другого за рахунком турніру організатори готувалися цілий рік, зумівши підняти його ще на більш високий рівень. У першу чергу, підібрали солідний склад учасників, що представляють чотири країни – Україну, США, Канаду і Колумбію. Вісім команд розбитих на дві групи спершу зіграють між собою, по дві кращі виходять до півфіналу, а переможець визначиться у фінальній зустрічі.

«У нинішньому році вирішили перенести турнір з півночі США на південь, до Тампи, – розповідає Ігор Скляров. – Тут відмінні стадіони з натуральною травою, тепло, грати легко і приємно. Задоволені, що на наше запрошення відгукнулася збірна України, яка привернула дуже велику увагу в США в минулому році. У вас розвинений ветеранський футбол, створена сильна збірна. Також з учасників можу виділити збірну Колумбії, яку з найкращих гравців країни формує знаменитий футболіст Карлос Вальдеррама. Канаду представить збірна Торонто, будуть хороші команди з США. У складі кожного з учасників є відомі гравці, які виступали в вищих лігах, або за національні збірні. Шанси на головний приз є у всіх, що обіцяє нам цікаву боротьбу».

Група А: збірна України, збірна Колумбії, «Карпати Янкерс Коннектикут», ФК «Коннекшн Чикаго»

Група В: ФК «Олімпіакос США», «Юнайтед Чикаго», «Вест Флорида», «Торонто» (Канада)

Завтра, 9 грудня, збірна України зіграє зі збірною Колумбії та «Карпати Янкерс Коннектикут», 10-го грудня з ФК «Коннекшн Чикаго». Цього ж дня відбудуться півфінали і фінал, а також нагородження переможців.

Національна збірна України серед ветеранів стане справжньою окрасою змагання, зібравши під свої прапори кращих з кращих, хто в останні десятиліття захищав «синьо-жовті» кольори.

До заявки на турнір тренери збірної Анатолій Дем’яненко та Володимир Лозинський включили 19 футболістів:

Воротар: Віталій Рева;

Захисники: Владислав Ващук, Володимир Єзерський, В’ячеслав Шевчук, В’ячеслав Свідерський, Андрій Донець, Віталій Самойлов;

Півзахисники: Мирон Маркевич, Віталій Косовський, Едуард Цихмейструк, Юрій Максимов, Сергій Назаренко, Олег Шелаєв, Євген Левченко, Богдан Шершун, Едмар;

Нападники: Олег Собуцький, Сергій Нагорняк, Андрій Воробей.

 

«Синьо-жовта» дружина вельми серйозно підготувалася до майбутнього турніру. Щотижня команда проводить матчі, а серед тижня двічі тренується. Резонно, що в США, незважаючи на дружній статус турніру, перед збірною України поставлене завдання перемогти. Цікаво, до дебютний матч за збірну може провести Едмар, який після більше десяти років виступів в Україні нині мешкає у Флориді та дуже хоче зустрітися зі своїми друзями. Візит легенд футболу до США відбудеться за підтримки Федерації футболу України, Асоціації ветеранів футболу України та ТОВ «Агробізнес».

«Упродовж двох років виступів наша збірна завжди ставила перед собою найвищі завдання, – розповідає віце-президент ФФУ, президент АВФУ, організатор Національної збірної України серед ветеранів Олег Собуцький. – Через футбол ми повинні найкращим чином представити Україну, виступити послами світу, показати наше прагнення бути рівними в сім’ї найрозвиненіших країн світу. Крім США збірна виступала в Канаді, Грузії, Молдові, Словенії, Франції, по два рази в Угорщині та Іспанії. На наступний рік вже підтверджені наші матчі в Бразилії, Аргентині та Грузії... Обов’язково в кожній з країн зустрічаємося з діаспорою, обмінюємося досвідом з колегами з розвитку футболу серед ветеранів. За підтримку всіх наших проектів хочу подякувати керівництву Федерації футболу України на чолі з Андрієм Павелко. І особливе спасибі сказати всім нашим легендарним гравцям і тренерам, завдяки яким збірна ветеранів відбулася і тепер може ставити перед собою лише чемпіонські завдання».

 

Джерело: http://zik.ua