Ветерани «Карпат» та «Дніпра» зіграли товариський матч (ВІДЕО)

Дата: 
вторник, мая 8, 2018 - 18:15
У товариському матчі ветеранів львівських «Карпат» та «Дніпра» зафіксовано бойову, але дружню нічию 3:3.

Ініціатива проведення такого поєдинку старих друзів виходила від знаменитого Мирона Маркевича, президента винниківського «Руху» Григорія Козловського та голови Федерації футболу Львівської області Олександра Шевченка. І, як показала сама зустріч футболістів-ветеранів, ідея виявилася вдалою. Задоволеними залишилися і самі учасники матчу, і вболівальники, які завітали в понеділок, 7-го травня, на стадіон імені Богдана Маркевича у Винниках. До того ж гру приурочили визначній даті в історії «Дніпра» – 100-річчю від часу заснування.

Якщо ви проаналізуєте склади обидвох команд, подані вище, то відразу побачите, яка плеяда футбольних зірок вийшла на футбольне поле – тож подивитися було на кого, адже майстерність цих футболістів з віком нікуди не поділася. Мирон Маркевич у кожному з таймів, які тривали по 35 хвилин, зіграв і за «Карпати», і за «Дніпро», оскільки частинку серця залишив в цих колективах, де успішно працював.

Справжнім героєм зустрічі став президент «Руху» Григорій Козловський, який підсилив «карпатівську» команду і відзначився хет-триком. У «дніпрян» забивали Олег Головань та ще «зовсім юні» Олег Шелаєв та Сергій Назаренко. Голи у сітки воріт влітали на будь-який смак. Тож учасники цього спарингу по закінченні гри залишилися задоволеними таким дійством і своєю участю в ньому. Хотілося би якомога частіше бачити на футбольних полях майстрів-ветеранів, які породжують у вболівальницьких душах теплі спомини та ностальгію за славним футбольним минулим. Сподіваємося, що теперішні і прийдешні покоління львівської та дніпровської команд візьмуть приклад у тих, хто натхненно змагався у Винниках у понеділок, 7-го травня.

«Карпати» – «Дніпро» – 3:3 (2:1)

Голи: Козловський Григорій (28, 33, 57, з пенальті) – Головань Олег (25), Шелаєв Олег (42), Назаренко Сергій (52)

«Карпати»: Стронціцький Богдан, Уштан Володимир, Павліш Тарас, Сапуга Андрій, Вовчук Любомир, Чижевський Олександр, Шумський Віталій, Різник Володимир, Толочко Роман, Павлюх Іван, Козловський Григорій. На заміни виходили: Платон Борис, Гринишин Ярослав, Саулевич Анатолій, Маркевич Мирон, Висоцький Степан, Тлумак Андрій, Покладок Андрій

«Дніпро»: Городов Валерій, Ділай Андрій, Миргородський Юрій, Горілий Володимир, Яровенко Євген, Чередник Олексій, Плотко Ігор, Лябик Василь, Червоній Олександр, Таран Олег, Козар Геннадій. На заміни виходили: Павлюченко Костянтин, Думенко Сергій, Головань Олег, Шелаєв Олег, Назаренко Сергій, Гревцов Юрій, Маркевич Мирон, Москвін Валентин, Рикун Олександр

Арбітри: Лютий Андрій, Пашковський Сергій, Чулик Андрій (усі – Львів)

Джерело: ФК "Рух"