Вадим Каганов: Про проблему “підставних” гравців в дитячому футболі і шляхи боротьби з нею

Дата: 
среда, апреля 4, 2018 - 14:30

Як відомо, 6 квітня в Місті Спорту в київському гідропарку відбудеться семінар – нарада з питань “FAIR PLAY” в дитячо-юнацькому футболі. На нараді будуть обговорені проблемні питання, які стоять на заваді розвитку та популяризації дитячо-юнацького футболу в Україні.

Одним з гостей буде Каганов Вадим Феліксович –  президент громадської організації “Спортивний клуб” Легіон XXI “, віце-президент Асоціації футзалу України та засновник турніру Winter Futsal Fest 2017-2018.

 

– Вадим Феліксович,  спортивних клуб legion21 часто проводить дитячі футбольні турніри, чи були випадки коли тренера інших команд робили «підстави»?

– Так, доводилося стикатися з цією проблемою. І не один раз. Ми робимо висновки і не запрошуємо такі команди на наші турніри.

– На скільки серйозною є проблема з «підставами» в дитячому футболі Києва?

– Проблема дуже серйозна. В принципі не тільки в Києві, а й в усьому українському дитячо-юнацькому футболі. Найстрашніше в цій ситуації це те, що з юного віку маленькі футболісти бачать брехню, нечесність і непорядність тренерів. Проблема виникла не вчора, вона існує дуже тривалий час. На жаль, до теперішнього часу вона ніяк не наважувалася. Маю велику надію, що менеджмент Київської міської федерації футболу спільно з тренерським складом Києва та іншими зацікавленими особами почне вирішувати цю проблему.

– Як можна побороти дану проблему?

– Я бачу два варіанта вирішення цього питання. Перший – призупиняти та / або анулювати дію тренерської ліцензії порушників. Другий – створення «чорного списку» тренерів, які йдуть на обман з обов’язковим розміщенням даної інформації у відкритих джерелах.

Запрошуємо всіх небайдужих до зазначених вище проблем до Місту Спроту в Гідропарку. Початок наради о 12-00. 

Джерело: офіційний сайт КМФФ