Україна перемагає Польщу в серії пенальті та фінішує сьомою на Суперфіналі Євроліги

Дата:
понедельник, сентября 18, 2017 - 08:15

Збірна України перемогла Польщу у серії пенальті та посіла сьоме місце на Суперфіналі Євроліги 2017.

Вже на першій хвилині Вітольд Ціобер красивою дугою переправив м’яч у наші ворота та відкрив рахунок.

Але наш форвард Олег Зборовський не дав довго святкувати суперникам. У першому таймі Олег оформив хет-трик – спочатку він головою перепрвив м’яч у сітку після пасу з ауту Ярослава Заворотного, а після цього здорово виконав дві свої фірмові бісіклети (спочатку асистував Роман Пачев, а потім Юрій Щериця.

А на початку другого періоду Максим Войток після потужного удару зробив рахунок 4:1 на користь українців!

Але надалі майже повторилося дежа-вю минулорічного відбору до чемпіонату Світу. Поляки зуміли наздогнати наших, добре втримати нічию в основний час українські футболісти таки зуміли.

На 14-ій хвилині Якуб Єсіновскі головою переправив м’яч, відкрившись на передачу з ауту. А у третій дванадцятихвилинці спочатку Павел Фрішкемут ударом через себе скоротив відстань, а потім Конрад Кубяк зі штрафного рахунок зрівняв – 4:4.

В екстра-таймі голів не забивали, тож все вирішила серія пенальті, де героєм став наш голкіпер Віталій Сидоренко. Перший ж удар з точки Домініка Депти він відбив ногою (у наших влучно пробили Максим Войток та Віктор Пантелейчук), а третій удар поляків Віталій потягнув після потужного пострілу Якуба Єсіновскі!

Україна фінішує на Суперфіналі 2017 на сьомій сходинці, яку, після минулорічного чемпіонського тріумфу, можна вважати невдачею.

У понеділок збірна України повертається на Батьківщину, а наш тренерський штаб буде аналізувати причини не дуже вдалого виступу в Террачіні.