УХЛ. «Галицькі Леви» переграють «Кременчук» в овертаймі

Дата:
вторник, декабря 19, 2017 - 14:45

У 23-му турі УХЛ після міжнародної перерви «левів» очікував домашній поєдинок проти третьої команди чинного регулярного сезону – «Кременчука», які номінально підходили до зустрічі в ранзі фаворита.

Власне, гості почали краще – вже на третій хвилині Руслан Єфімочкін відкрив рахунок у зустрічі, дещо спантеличивши початок матчу для галичан. Проте, ще до завершення першого періоду рахунок було зрівняно зусиллями Богдана Арабова. В другій третині поєдинку кременчужани двічі виходили уперед і двічі рахунок зрівнював наш капітан – Всеволод Толстушко.

У третьому періоді глядачі не побачили закинутих шайб, і гра перейшла в овертайм. Відзначимо, що «Кременчук» зіграв найбільшу кількість матчів у овертаймі в нинішньому сезоні – цей додатковий період став вже третім для команди Олександра Савицького.

А за хвилину до кінця овертайму хокеїсти “левів” провели контратаку, яка принесла результат команді Михайла Чіканцева. Богдан Арабов відправив у відрив Микиту Муртіщева, який обіграв Микиту Петленко.

Таким чином, «Галицькі Леви» вперше обіграли команду з першої четвірки, а «Кременчук» відпустив «Білий Барс» на відстань 7 очок.

«Галицькі Леви» – «Кременчук» 4:3 ОТ (1:1; 2:2; 0:0; 1:0)

Шайби: 0:1 Єфімочкін (Шах), 02:52. 1:1 Арабов (Абаджян, Муртищев), 18:07. 1:2Шах (Бойков, Карпенко), 22:45. 2:2 Толстушко (Кізло, Дворник), 26:50. 2:3 Поліщук (Горлушко, Шах), 27:56. 3:3 Толстушко (Генералов, Кізло – шостий польовий), 33:35. 4:3 Муртищев (Арабов, Сірченко), 63:57.

«Галицькі Леви»: В’язовов (Александров); Толстушко, Ратушний, Порупа, Тонковид, Сивульський, Сисак; Дворник, Генералов, Кізло, Муртищев, Брага, Середа, Алексейчук, Сірченко, Чіканцев, Арабов, Абаджян, Арустамов, Панченко, Попережай.

«Кременчук»: Петленко (Власенко); Савицький, Козачук, Грицьких, Роганов, Горлушко, Наливайко; Бойков, Алексанян-Петрович, Крючьонкін, Гриценко, Чернишенко, Красільников, Поліщук, Єфімочкін, Шах, Карпенко.