Три перемоги юних діназівців

Дата: 
среда, сентября 26, 2018 - 18:45

Відбулися чергові поєдинки першості області.

Минулих вихідних пройшли матчі чергового туру обласного чемпіонату серед дитячо-юнацьких команд. На стадіоні в Лютежі довго чекали в гості вихованців з макарівської ДЮСШ. Але, як виявилося, суперники не тільки запізнилися, але й привезли одну команду. Отож, «Діназу-2006» (тренер Ігор Іваненко) зараховано технічну перемогу, а «Діназ-2009» (тренер Геннадій Каплунов) розібрався зі своїми опонентами з рахунком 2:1. Перемогу команді забезпечили точні удари Тимофія Сердюка та Максима Ощенко.

Ось хто виходив на поле у складі «Діназу-2009»: Шаповалов, Підгулько, Білюк, Сердюк Архип, Каплун, Куковенко, Сердюк Тимофій, Ощенко, Сингаївський, Хміль, Пономаренко, Власюк, Михалик, Брагарник.

Тим часом, дві команди «Діназу» відправилися до Борисполя на битву з місцевим «Борисфеном» і повернулися додому з великими перемогами. «Діназ-2007» (тренер Микола Слободянюк) не пропустив жодного голу у власні ворота, насипавши суперникам цілий кошик м’ячів – 9:0. Перевага вишгородців була незаперечною і м’ячі влітали на всі смаки. Дублями у цьому матчі відзначилися Шульга, Дворський та Підгулько, ще по одному точному пострілу завдали Аксьонов, Латута й Ілля Білявський.

Склад «Діназу-2007»: Д.Галка, Шульга, Сингаївський, Степура, Остапчук, Аксьонов, Латута, Заблоцький, Дворський. Заміни: Тарабан, Марчак, М.Білявський, І.Білявський, Петриченко, А.Галка.

Не залишив жодних шансів ровесникам з «Борисфену» і «Діназ-2008» (тренер Микола Слободянюк), котрий розібрався з опонентами з рахунком 7:1. Результат було зроблено ще в першій половині зустрічі, яку діназівці завершили 5:1 на свою користь. По перерві гості трішки збавили свій атакуючий темп і реалізували всього два гольові моменти з цілого букету, що їх створили. Відкрив рахунок Пенькний, спрямувавши носком м’яч у ворота суперника, а надалі партнера підтримали Сідельков, Кийков (тричі) та Кушнір (двічі).

Склад «Діназу-2008»: Биховченко, Якубчик, Панімаш, Коблик, Сідельников, Пенькний, Вакульчик, Півень, Кийков. Заміни: Гончаров, Сурмай, Ткаченко, Кушнір, Гарнада, Басай.  

Джерело: ФК "Діназ"