Тотальне невезіння «Діназу-2004» та гольова злива у матчі «Діназу-2003»

Дата:
пятница, сентября 14, 2018 - 16:45

Вишгородці провели чергові поєдинки столичної першості.

Стартовий тур чемпіонату Києва дві вишгородські команди проводили в столиці проти місцевого «КО ДЮСШ Чемпіону». «Діназ-2004» (тренер Олексій Чернишов) влаштував облогу оборонних редутів суперника, але впродовж гри так і не зумів підшукати ключі до його воріт. В результаті фінальний свисток зафіксував безгольову нічию – 0:0.

«В грі ми створили стільки моментів, що їх вистачило б не на один матч, - констатував наставник Олексій Чернишов. – Та що там моментів. Це були просто МОМЕНТИЩЕ! Чередник, Прочанкін, Нижник, Краснощок, Калашнік, Гайдук просто обстріляли штанги воріт «КО ДЮСШ Чемпіону». Якесь тотальне невезіння було в нас в цей день. А в кінці гри могли навіть пропустити у власні ворота. Добре, що виручив наш воротар Кочубей. Прикро втрачати очки в такому матчі. Треба краще відточувати індивідуальну майстерність в завершальній стадії атак на тренуваннях».

«Діназу-2004»: Кочубей, Кирієнко, Пироженко, Овсієнко, Сологуб, Чередник, Меда, Краснощок, Нижник, Прочанкін, Калашнік . Заміни: Гайдук, Довгань, Купін.

Зате матч між командами 2003 року народження потішив численних глядачів неймовірною зливою голів, яка в підсумку принесла «Діназу-2003» (тренер Олександр Гончаров) перемогу над ровесниками «КО ДЮСШ Чемпіону» - 6:4. Причому, вона виявилася по-справжньому вольовою, адже на перерву команди пішли за рахунку 3:1 на користь киян. Але корективи, які провів наставник в перерві поєдинку дали вагомі плоди в другому таймі і вишгородці сповна поквиталися з суперником. Власний бомбардирський здобуток поповнили Потебенько, Гриненко оформили дублі, а Клименко та Півень відзначилися по одному точному пострілу.

«Команди влаштували свято відкритого футболу, - підсумував Олександр Гончаров. - Моментів було дуже багато. Наприклад, наш форвард Клименко міг забивати ще, як мінімум, м’ячів десять. Але коли вже обводив захисника, голкіпера, то бив мимо. Утім, добре, що знайшли в собі сили і переламали хід матчу».

«Діназ-2003»: Напісочний, Ковшун, Александров, Бондар, Півень, Василенко, Яворський, Кружков, Гриненко, Скляров, Клименко. Заміни: Шуляк, Потебенько, Войтенко.

Джерело: ФК "Діназ"