Святослав Дзядикевич: "Це не мої голи, а всієї команди та вболівальників"

Дата: 
понедельник, августа 13, 2018 - 23:15
Автор дубля у ворота ФК "Тернопіль-ДЮСШ" Святослав Дзядикевич після переможного матчу поділився своїми враженнями.
 
- Вітаємо із першою перемогою і першими голами за "Кристал". Ти з перших хвилин був одним з найбільш заряджених гравців на перемогу. Налаштовувався сам чи у цьому є заслуга тренера?
- Вся команда протягом цілого тижня серйозно налаштовувалась на гру, адже це, як не крути, своєрідне дербі. Тож потрібно було будь-якою ціною здобути очки і нарешті потішити перемогою наших відданих вболівальників. Абсолютно кожен розумів важливість цього матчу, тож всі були заряджені на 100%, а після слів тренера - на цілих 200%. 
 
- Буквально за дві хвилини тобі вдалося двічі розписатись у воротах Чесановського, перевернувши матч з ніг на голову...
- Щиро радий, що забив двічі і допоміг команді виграти. Але це не мої голи, а всієї команди та вболівальників, які впродовж цілого матчу підганяли та заряджали нас. 
 
- Що можеш сказати про суперників? Чим здивували, чим відрізняються від попередніх - галицьких "Карпат"?
- Суперники показали хорошу гру, але їм банально не вистачило досвіду. Впевнений, якби вони грати проти своїх однолітків, вони б перемагали у кожному матчі. Щодо "Карпат", то вважаю, що ми у тому матчі показали футбол високого рівня, просто в певних моментах не вистачило везіння. Надіюсь, у наступних матчах фортуна буде на нашому боці і ми зможемо здобувати очки у кожній грі, і цим тішитимемо наших фанів. 
 
Джерело: ФСК "Кристал"