Столичні команди "Євроформат" і "БудІммекс" відкрили сезон пляжного футболу 2018

Дата: 
четверг, апреля 12, 2018 - 14:15

Столичні команди «Євроформат» і «БудІммекс» у вівторок, 10 квітня відкрили сезон пляжного футболу 2018 року!

За традицією, «першовідкривачами» стали футболісти «Євроформату», які вже о 8-ій(!) ранку провели своє перше тренування на піску «Гідропарк-Арени». За словами гравців, пісок після зимової перерви не зовсім чистий, але на цьому тижні його почнуть просіювати та чистити.

А після обіду своє стартове тренування в новому сезоні провела і команда будівельної компанії «БудІммекс», яка підсилилася декількома відомими гравцями (про це - найближчим часом).

До речі, форвард «БудІммекс» Руслан Козюра написав на своїй сторінці в мережі Facebook: «Почали підготовку до Чемпіонату України та Вищій лізі чемпіонату Києва 2018!». Кращий бомбардир столичного чемпіонату минулого сезону недвозначно дав зрозуміти, що «БудІммекс» збирається заявлятися в Вищу лігу Чемпіонату столиці, а також вперше планує брати участь в Чемпіонаті країни. Але про це найближчим часом дізнаємося у керівника команди Максима Каріна.

А поки ж можна констатувати, що сезон пляжного футболу 2018 відкритий і команди починають виходити на пісок. Скоро до «першовідкривачів» приєднаються і інші колективи!

Джерело - Лев Галушко, офіційний сайт АПФУ
Фото: Володимир Литвищенко і ФК «БудІммекс»