Старт Суперфіналу Євроліги: холодний душ для збірної України

Дата:
пятница, сентября 15, 2017 - 18:00

Старт для збірної України на Суперфіналі Євроліги з пляжного футболу вийшов шокуючим. Наша команда у першому матчі на турнірі поступилася італійцям 4:11. Вже на першій хвилині естонський арбітр Аго Картманн поставив два пенальті у наші ворота. Славетний майстер симуляцій Габріелє Горі двічі вдало падав у дев’ятиметровій зоні, і заробляв точки.

Перший пенальті він не зміг реалізувати (потягнув Володимир Гладченко), але встиг добити м’яч у сітку. А другий вже виконав чисто – м’яч залетів поруч зі стійкою. Такий початок психологічно надломив наших і голи у першому таймі посипалися один за одним. Ді Пальма реалізував дальній штрафний і тренерський штаб українців замінив Гладченка на Віталія Сидоренка. Але це не допомогло. Рамачіотті, Пальмачі та двічі Зурло розстрілювали наші ворота й наприкінці тайму рахунок був катастрофічним для нас – 0:7!

За 30 секунд до першої перерви Іван Глуцький один м’яч відіграв, але врятувати матч з такого рахунку було неможливо. У подальшому була біль-менш рівна гра, де перевага у сім голів для Італії зберіглася – 4:11. У наших відзначилися Роман Пачев (зі штрафного), Олег Зборовський (здорово поборовся на п’ятаку суперника) та Ярослав Заворотний (красивий удар зльоту після пасу Макєєва).

Euro Beach Soccer League 2017. Суперфінал
Італія, Террачіна. День перший
Група Б

Італія 11:4 (7:1, 2:1, 2:2) Україна

Італія: С.Дель Местре – А.Карпіта; М.Ді Пальма, А.Фрайнетті, С.Марінай, Д.Рамачіотті, Ф.Корозоніті(кап), Е.Зурло, Г.Горі, П.Пальмачі

Україна: В.Гладченко(кап) - В.Сидоренко; М.Войток, Р.Пачев, О.Зборовський, Я.Заворотний – І.Глуцький, Ю.Щериця, О.Іллічов, К.Макєєв;

Голи: Г.Горі,1,2(пен),21,25; М.Ді Пальма,4,14; Е.Зурло,10,11; Д.Рамачіотті,9; П.Пальмачі,10; С.Марінай,32 - І.Глуцький,12; Р.Пачев,22; О.Зборовський,32; Я.Заворотний,35

В іншому матчі першого туру збірна Росії переграла Білорусь з рахунком 4:1 і саме з росіянами зіграє у п’ятницю, 15 вересня українська збірна. Ця принципова для нас битва стартує о 15:45 за київським часом. А Італія та Білорусь зустрінуться о 18:15.

А у групі А Португалія перемогла Польщу 6:4, а Іспанія розбила Швейцарію 7:2. У другому турі у п’ятницю іспанці зіграють з поляками, а швейцарці з португальцями.

Звісно, старт на Суперфіналі 2017 для нас вийшов, як холодний душ, проте не будемо впадати у відчай. Попереду ще дві гри, а матч проти Італії потрібно скоріше забути та продовжувати грати у свою гру. Вболіваємо за наших! Разом переможемо!