Стала відома заявка чоловічої збірної України на Чемпіонат світу-2018

Дата: 
среда, мая 24, 2017 - 15:15

24 травня національна збірна України розпочне боротьбу за путівку на Чемпіонат світу-2018.

Нагадаємо, що головним тренером національної збірної став Угіс Крастіньш, який цього сезону був наставником срібних призерів чемпіонату України - "Барком-Кажани" з міста Львів.

Отже, з 15 волейболістів, які проходили тренувальний збір в Івано-Франківську, залишилося 13. До остаточної заявки не потрапили діагональний харківського "Локомотиву" Юрій ТОМІН та догравальник Олег ШЕВЧЕНКО, який минулий сезон провів у Казахстані в команді "Атирау". Також у Франції до команди приєднається Олег ПЛОТНИЦЬКИЙ, який цими днями завоював право виступати у фінальній частині Чемпіонату свтіу-2017 з молодіжною збірною України U-21.

Зв'язуючі: Володимир КОВАЛЬЧУК ("Дагестан" Росія), Дмитро СТОРОЖИЛОВ ("Бєльско-Бяла" Польша)

Ліберо: Горден БРОВА ("Барком-Кажани" Львів), Денис ФОМИН ("Динамо-Тараз" Казахстан)

Центральні блокуючі: Костянтин РЯБУХА ("Тріколор Плоєшти" Румунія), Андрій ЛЕВЧЕНКО ("Казхром" Казахстан), Максим ДРОЗД ("Локомотив" Харків), Юрій СЕМЕНЮК ("Барком-Кажани" Львів)  

Догравальники: Андрій КУЦМУС ("Урал" Росія), Андрій Д'ячков ("Монпельє" Франція), Олег ПЛОТНИЦЬКИЙ ("Локомотив" Харків"), Олексій КЛЯМАР ("Лілль" Франція)

Діагональні: Василій ТУПЧІЙ ("Алтай" Казахстан), Володимир ТЕВКУН ("Барком-Кажани" Львів).

Нагадаємо, що відбірковий турнір пройде з 24 по 28 травня у Франції в місті Ліон. Україна потрапила до групи А, де зустрінеться з Францією, Німеччиною, Ісландією, Туреччиною та збірною Азербайджану.

Джерело