Состоялся финал Всеукраинской юношеской баскетбольной лиги среди девушек 1999 г.р.

Житомирська команда «Полісяночка» відіграла фінальні ігри Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед дівчат 1999 р.н., які відбулися 14-15 травня 2016р. в м. Гола Пристань. Поміж восьми команд України житомирянки стали шостими. 

Наші дівчата здобули технічну перемогу над командою полтавчанок та програлии поєдинок за V місце команді «Тірас» м. Білгород-Дністровський з рахунком 40:68.

Незважаючи на те, що суперники виявились сильнішими та спритнішими, «Полісяночка» з гідністю чинила опір конкурентам. У ІІ чверті житомирянки почали наздоганяти суперниць та навіть змогли обійти їх. Алеле старі травми спортсменок приглушили жагу вирватись уперед. Відтак суперниці перехопили ініціативу і змогли вирвати перемогу. Гра була цікава, насичена чіткими техніко-тактичними діями у нападі, як команди «Полісяночка», так і команди «Тірас». 

Фіналі зустрічі далися житомирянка нелегко. Капітан нашої команди - Шатило Катерина - напередодні змагань отримала серйозну травму, тому не змогла розкритися повністю і грати у повну силуі. Не дивлячись на це, дівчата впоралися з поставленими завданнями, адже розуміли, що результативність гри залежить тільки кожного з них, від індивідуальних і командних дій. Житомирянки робили все можливе, щоб зіграти з гідним результатом. Поразка показала тренерам і гравцям чого команда варта без лідера і до чого в майбутньому потрібно прагнути. 

Протягом всього сезону була відмічена тренерами інших команд

Лише гарні відгуик протягом сезону від тренерів інших команд отримувала житомирська баскетболістка Беляк Вікторія. Ця тендітна, невеликого зросту дівчинка весь час виконувала «чорну роботу» - усі підбори на своєму та на щиті суперника були підібрані нею. Відданість та працьовитість під час гри Вікторії у нападі та активна гра у захисті давали команді можливість вириватися уперед.

Наш центовий – Дар’я Тичина – стержень команди, без якої просто була б не можлива жодна гра. Коли вона на майданчику, команда почуває себе більш впевнено як у нападі, так і у захисті.

Яскравим та найрезультативнішим гравцем нашої команди лишається Бугайчук Дар’я. Також варто відмітити і активність Черкасової Наталії. Вона – кращий захисник житомирянок. Саме Наталія та Беляк Вікторія виконували найскладнішу роботу у захисті, тримаючи пресингом суперника майже весь ігровий час, таким чином, чинили опір швидкому прориву. 

Команда протягом цього сезону отримала величезний ігровий досвід, з кожною грою удосконалюючи всі технічні та тактичні дії, ми навчилися бути однією командою, маючи одну мету - досягти перемоги.

http://sportzt.com/