Склад збірної України з легкої атлетики на чемпіонат світу-2017!

Дата: 
понедельник, июля 31, 2017 - 11:45

Став відомий остаточний склад збірної України, яка 4-13 серпня у Лондоні візьме участь в чемпіонаті світу з легкої атлетики.

 

До попереднього складу команди, який був затверджений Виконкомом ФЛАУ, додалося чотири атлета, яких запросила ІААФ за системою добору, згідно зі світовим рейтингом сезону. Це Марина Бех (довжина), Сергій Нікіфоров (довжина), Ганна Гацько-Федусова (спис) та Юлія Шматенко (5000 м). Також Яна Качур, яка вже була заявлена в естафеті 4х100 м, виступить ще й у бігу на 200 м.

 

Отож у підсумку до складу української делегації на чемпіонат світу увійшло 48 атлетів (16 чоловіків та 32 жінки) та 28 офіційних осіб.

 

ЖІНКИ

Ім’я та прізвище

Дисципліна

Олеся Повх

100 м, 4х100 м

Яна Качур

200 м, 4х100 м

Аліна Калістратова

4х100 м

Єлизавета Бризгіна

4х100 м

Анастасія Бризгіна

400 м, 4х400 м

Ольга Земляк

400 м, 4х400 м

Тетяна Мельник

4х400 м

Катерина Климюк

4х400 м

Ольга Бібік

4х400 м

Ольга Ляхова

800 м, 4х400 м

Юлія Шматенко

5000 м

Анна Плотіцина

100 м з/б, 4х100 м

Олена Колесниченко

400 м з/б

Вікторія Ткачук

400 м з/б

Марія Шаталова

3000 м з перешкодами

Вікторія Хапіліна

марафон

Дар’я Михайлова

марафон

Тетяна Вернигор

марафон

Надія Боровська

с/х, 20 км

Інна Кашина

с/х, 20 км

Валентина Мирончук

с/х, 20 км

Оксана Окунєва

стрибки у висоту

Ірина Геращенко

стрибки у висоту

Юлія Левченко

стрибки у висоту

Марина Килипко

стрибки з жердиною

Марина Бех

стрибки у довжину

Аліна Шух

семиборство

Наталія Семенова

метання диска

Ганна Гацько-Федусова

метання списа

Ірина Новожилова

метання молота

Альона Шамотіна

метання молота

Ірина Климець

метання молота

 

ЧОЛОВІКИ

Ім’я та прізвище

Дисципліна

Сергій Смелик

200 м

Ігор Олефіренко

марафон

Ігор Русс

марафон

Юрій Русюк

марафон

Руслан Дмитренко

с/х, 20 км

Іван Лосєв

с/х, 20 км

Сергій Будза

с/х, 20 км

Ігор Главан

с/х, 50 км

Іван Банзерук

с/х, 50 км

Мар’ян Закальницький

с/х, 50 км

Богдан Бондаренко

стрибки у висоту

Андрій Проценко

стрибки у висоту

Владислав Малихін

стрибки з жердиною

Сергій Никифоров

стрибки у довжину

Олексій Касьянов

десятиборство

Сергій Регеда

метання молота

 

 

Офіційні особи

В’ячеслав Тиртишник

державний тренер, teamleader

Ірина Ольховнікова

головний тренер (спринт)

Олександр Романюк

головний тренер (стрибки)

Максим Островський

головний тренер (метання)

Сергій Романчук

головний тренер (види витривалості)

Костянтин Рурак

старший тренер (спринт)

Денис Тобіас

старший тренер (спортивна ходьба)

Віктор Бондаренко

тренер

Валентин Демидов

тренер

Ірина Пустовойт

тренер

Володимир Яловик

тренер

Сергій Мірошниченко

тренер

Сергій Басенко

тренер

Роман Черкашин

тренер

Геннадій Зуєв

тренер

Віктор Шевцов

тренер

Олександр Паламарчук

тренер

Ярослав Нечипорець

тренер

Євген Савченко

масажист

Владислав Пронін

масажист

Володимир Ліповой

масажист

Валерій Кравчук

масажист

Наталія Боярська

лікар

Антон Діденко

лікар

Валерій Мельник

лікар

Наталія Бурьохіна

секретаріат ФЛАУ (technical leader)

Ольга Аксьонова

секретаріат ФЛАУ, член Комісії ЕА зі стратегічних комунікацій

Ольга Ніколаєнко

прес-аташе