Шкільна футзальна ліга: СШ № 83 – найсильніша у Франківському районі м. Львова

Дата: 
четверг, декабря 7, 2017 - 17:30

У вівторок, 5 грудня, у спортивному комплексі «Електрон» (вул. Шевченка, 313) відбувся четвертий етап шкільної футзальної ліги Львова серед учнів 9-11 класів.

Протягом дня п’ять команд зі шкіл франківського району Львова визначали найкращу команду, яка пройшла у наступний раунд змагань.

За підсумками одноколового турніру, перемогу здобули юні футзалісти СШ №83, які не програли жодного разу й лише за різницею забитих та пропущених м’ячів випередили львівський НКВ ім. Василя Симоненка.

14 листопада у Львові розпочалися відбіркові матчі з футзалу серед юнаків львівських шкіл в рамках проекту Української Академії Лідерства та Асоціації футзалу Львівщини «Спортивне місто. Ліга Львів». Проект відбувається за підтримки Шкільної футзальної ліги, Інституту громадських ініціатив, управління сім’ї, молоді та спорту та управління освіти Львівської міської ради.

Нагадаємо, переможцями попереднього етапу змагань у Личаківському районі стала ЗОШ № 47, у Шевченківському – СШ № 99, а у Сихівському – школа-гімназія «Сихівська».

Наступний етап змагань шкільної ліги відбудеться серед шкіл залізничного району у вівторок, 12 грудня, у спорткомплексі «Електрон». Фінал змагань, у яких змагатимуться найсильніші школи Львова, запланована провести у лютому у Палаці спорту «Галичина».

Джерело: http://futsal.lviv.ua