«Шахтар» перемогли. Попереду – Універсіада (+фото)

Дата: 
среда, августа 16, 2017 - 08:30

Другий контрольний матч на тренувальному зборі до Універсіади у Тайбеї Студентська збірна України грала з командою «Шахтар U-21» у вівторок, 15 серпня. У цій грі головний тренер «жовто-блакитних» Анатолій Бузник задіяв усіх виконавців, які включені до заявки на Всесвітні змагання.

Попри територіальну перевагу «гірників» до перерви, за підсумками першого тайму, рахунок не було відкрито. А вже у другій половині зустрічі гостріше діяли «жовто-блакитні». Як наслідок, Алішер Якубов вразив ворота суперника після удару головою – 1:0. Таким чином, перемігши команду «Шахтар U-21», Студентська збірна України вирушає на Всесвітню Універсіаду у доброму гуморі. 

Після гри головний тренер «жовто-блакитних» підсумував тренувальний збір:

- Я дуже вдячний керівництву нашої Асоціації в особі президента Івана Крулька за можливість провести ці збори. Звичайно, шести днів недостатньо, щоб підготувати команду належним чином. Та все ж це краще, ніж нічого. Також хотів би висловити подяку тренерам команд «Динамо U-21» Юрію Морозу та «Шахтар U-21» Валерію Кривенцову за те, що пішли на зустріч Студентській збірній та зіграли з нами ці контрольні матчі. Вони дали важливу їжу для роздумів, а головне – допомогли хлопцям зігратися та відчути один одного. Саме командні дії будуть потрібні нам у Тайбеї. Звичайно, ми побачили від виконавців не все, чого б нам хотілося. Та все ж перемога над «гірниками» має стати психологічним поштовхом для подальших успіхів вже на полях Тайваню. На жаль, в останній момент відпав один  гравець із заявки і Артура Дорі з Тернополя ми не зможемо повезти на Універсіаду. Втім, ті 18 футболістів, які вирушають на змагання, повинні проявити себе якнайкраще на турнірі, пам’ятаючи, що вони захищають честь України. Саме на це я і сподіваюсь.

У середу, 16 серпня, Студентська збірна України з футболу вирушає на ХХІХ Всесвітню літню Універсіаду у м. Тайбей (Тайвань). Урочисті проводи команди відбудуться о 10-30 в терміналі Д аеропорту «Бориспіль».

Прес-служба ВФАС