Сергій Піддубний: "Я розчарований"

Дата: 
воскресенье, января 7, 2018 - 14:30

Головний тренер "Кардинала-Рівне" Сергій Піддубний після нічийного рахунку у матчі чемпіонату Екстра-ліги проти одеського клубу "Епіцентр К Авангард" - не приховував свого розчарування.

 

- Перший тайм нам зовсім не вдався. Не налаштувалися на гру. Не було швидкості, не було агресії. Про це все я хлопцям говорив. Результат першого тайму - закономірний. Добре, що пропустили лише один гол. Могли пропустити і двічі. Тоді було б ще важче. Ми знали, що суперник може забити нам або після "стандартів", або в контратаках. Так і вийшло. Все тому, що деякі гравці дуже вальяжно провели гру. 

Після перерви ми додали, але супернику дуже потрібні були очки. Одесити билися, бігли і вистояли. А нам потрібно більш серйозно налаштовуватися на гру. Бо на одній майстерності ми не переможемо. Її особливо і немає

Я розчарований. Як і у Житомирі - намагаюся давати шанс усім хлопцям, особливо - найближчому резерву. Сам не граю. Але вони поки не дотягують. Є над чим задуматися. Можливо, шукатимемо ще підсилення. І будуть грати лише найсильніші. Якщо таких у нас виявиться лише шестеро - гратимемо вшістьох. Вже наступної суботи у нас фактично починається плей-офф. Матчі на виліт. І там шансів виправити помилки вже не буде.

Джерело: офіційний сайт МФК "Кардинал-Рівне"