Семирічні «минайці» гідно виступили на своєму першому турнірі

Дата: 
понедельник, апреля 2, 2018 - 18:00

Двадцять третій за ліком дитячий футбольний турнір імені заслуженого майстра спорту Михайла Михайлини для великої родини ФК «Минай» був особливий. Адже на ньому вперше взяли участь вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи «Минаю». Це не просто дебютний виступ, а перші змагання в історії ДЮСШ.

Турнір стартував 29 березня і тривав 4 дні.  У змаганнях брали участь близько 70 команд від 8 до 11 років з усієї України та ближнього зарубіжжя.  Матчі проходили на стадіоні «Авангард», штучних полях «ZINEDINE» та ЗОШ №7.

Що цікаво, команда ДЮСШ «Минай» під керівництвом Сергія Білана виставила склад хлопців 2011-го року народження і грали вони серед старших на два роки футболістів. Як то кажуть -  заради досвіду та відточування майстерності.

І зіграли, як на перший раз, досить непогано. У своїй підгрупі «минайці» провели 5 матчів. У трьох з них програли: команді «Вертикаль» (Обухів, Київська обл.) 3:6, «Євросіті» (Крюковщина, Київська обл.) 1:4 та   «Галичина-2» (Львів)  1:3. Проте в інших матчах здобули очки – так з футболістами «Мункач» (Мкачево) зіграли в нічию 2:2, а з командою «Zinedine-3» здобули першу історичну перемогу – 3:1.

У підсумку набраної кількості очок вистачило лише на матч плів-офф за 17-18 місце з командою «Фортуна» (Київ).  У рівній боротьбі та за недільного дощу на стадіоні ЗОШ №7 «минайці» поступилися 3:5.

«Для першого разу вважаю, що результат дуже непоганий, - зазначив директор ДЮСШ «Минай» Сергій Білан. – Звісно, не вистачило десь досвіду, навіть м’яч для таких дітей був більшим, ніж зазвичай та і з погодою не пощастило – хлопцям незвично було грати у дощ. Головне, що у них є бажання вчитися грати у футбол. Звісно, дітям було дуже приємно перемогти третю команду «Zinedine», це дуже позитивні емоції, але для нас головне навчитися азам футболу – про результату будемо думати потім».

Залишилися задоволеними і діти. Зокрема, Марк Недзельський та Давід Буїшковважають, що відіграли дуже непогано, а ось Давід Бухтояров зізнався, що могли б і краще – треба більше тренуватися та мати більше досвіду. Головне – всім трьом подобається в школі «Минаю» і вони прагнуть вчитися, вдосконалюватися та перемагати.

Джерело: ФК "Минай"