"Рух" представив проект майбутньої дитячо-юнацької Академії футболу

Дата: 
суббота, марта 17, 2018 - 10:15

Переповнений зал, гарячі дискусії тривалістю більше трьох годин – так пройшли перші громадські слухання у Винниках, на яких усі охочі побачили проект майбутньої дитячо-юнацької Академії футболу. Про це інформує офіційний сайт "Руху".

Унікальну для нашої країни Академію футболу планують збудувати поблизу Винниківського озера, яке, за словами архітекторів та інших спеціалістів, перебуває у жалюгідному стані і є небезпечним для купання. Звичайно, у місцевих мешканців одразу виникло багато запитань щодо популярної водойми і її долі. Тут взяв слово президент "Руху" Григорій Козловський, який запевнив усіх, що відпочинкову зону не лише збережуть, але й збільшать. А всі винниківчани матимуть безкоштовний доступ до сучасної і комфортної зони відпочинку.

Паралельно із відпочинковою зоною будуватимуть 8 футбольних полів зі штучним і трав’яним покриттям, там же красуватимуться спальні будинки та спортивно-реабілітаційний центр. Під час виступу перед громадою Винник Григорій Козловський зізнався, що це його мрія життя, коли тут займатимуться футболом 200 дітей, то це вже соціальний проект, а не бізнесовий.

"Де і як заробити гроші, я знаю, тому повірте, я хочу зробити для нашого міста унікальну академію, якою пишатимуться не лише в Україні, але й поза її межами", – зазначив Григорій Петрович. Відрадно, що більшість людей почула президента "Руху" і підтримала його благочинні наміри.

Джерело: ФК "Рух"