«Рочин» утратив перше місце

Дата:
понедельник, апреля 23, 2018 - 23:00

Після поразки оржівському «ОДЕКу» в чемпіонатів аматорів України, соснівський клуб опустився на другу сходинку турнірної таблиці західної групи.

ОДЕК (Оржів) – «Рочин» (Соснівка) – 2:1

Голи: Таргоній, 30; Трофімчук, 48 – Данилюк, 53

«ОДЕК»: Кособуцький, Загривий, Шекель, Мучак, Воробей, Трофімчук, Ніколайчук, Семенець, Наумець (Капустинський, 70), Коляда (Фесенко, 90+3), Таргоній (Газицький, 88)

«Рочин»: Коваленко, Портянко, Дмитрух, Іванишин (Васюта, 46), Домальчук, Богданов (Надишак, 50), Кохман, Яструб (Болкіт, 50), Цюпка, Кашуба (Набізада, 66), Данилюк (Дева, 69)

У першому таймі моментами краще виглядали господарі, моментами – гості. Скориставшись обрізкою «рочинців» у центрі поля, команда з Оржева відкрила рахунок – простріл із лівого флангу замкнув Павло Таргоній. Гра в атаці в «Рочина» в першій половині зустрічі особливо не виходила, проте Соснівка мала хороші нагоди, аби відзначитися. Удар Івана Данилюка парирував голкіпер, пострілу Віталія Кашуби забракло влучності, а після штрафного від Олега Домальчука та сейву голкіпера оржівців на добивання ніхто з гравців «Рочина» не встиг. У стартові хвилини другого тайму футболісти «ОДЕКа» провели атаку, яка завершилася потужним влучним ударом Михайла Трофімчука з-за меж штрафного майданчика – 2:0. Колектив зі Львівщини, який уже цього літа планує дебютувати у другій лізі України, лише зумів скоротити відставання в рахунку до мінімуму. Гол престижу забив Данилюк, випередивши воротаря і проштовхнувши м’яч у ворота. Далі команди зіграли у відкритий футбол, але результат матчу не змінився. Таким чином оржівці змістили «Рочин» із першої сходинки турнірної таблиці.

Нагадаємо, з аналогічним рахунком «рочинці» поступилися в попередньому турі ще одному конкуренту в боротьбі за золоті медалі аматорської першості закарпатському «Минаю». В неділю, 29-го квітня, соснівський клуб у рамках чемпіонату аматорів прийматиме вдома чортківський «Кристал». До речі, в понеділок, 23-го квітня, ведучі телевізійної програми «Реальний футбол», що виходить щопонеділка о 20:30 на телеканалах НТА і «Перший Західний», обговорять у студії стан справ у таборі соснівського клубу з начальником «Рочина» Василем Гавалком.

Джерело: ФК "Рочин"