Присмак боротьби з червоним світлом: «Минай» — «ОДЕК» 1:1

Дата:
понедельник, сентября 11, 2017 - 14:45

У поєдинку 5-го туру на ужгородському «Авангарді» вболівальники побачили справжні пристрасті — рефері показав 5 червоних карток. Безліч гольових моментів, інтрига до останньої секунди та справжня виснаженість на обличчях футболістів опісля матчу — таким видався матч між рівними за силою командами — ФК «Минай» та ФК «ОДЕК».

Матч розпочався з момента у Роберта Гегедоша, якого партнери вивели на оперативний простір. Однак нападнику завадили пробити. Уже опісля подачі кутового небезпечно завдавав удару Ігор Вагін, але м'яч пролетів вище воріт.

У другій десятихвилинці м'яч побував у сітці воріт господарів. Проте рефері зафіксував порушення правил на захиснику Максимові Минайленку.

Згодом удар з-за меж штрафної від Олександра Ніколайчука. Дмитро Бабенко впорався.

Буквально через п'ять хвилин гості створили ще один гострий момент, який уже цього разу завершився взяттям воріт. Владислав Семенчук, якого вивели на рандеву з кіпером, реалізував нагоду — 0:1.

У середині тайму Михайло Кополовець намагався перевірити пильність кіпера дальнім ударом — без небезпеки. За декілька хвилин вже Олег Допілка пробивав головою після подачі з флангу — вище.

На 37 хв. «ОДЕК» мав, певно, найгостріший момент першого тайму. Віталій Богданов пробивав зі штрафного у дальній верхній кут. Але реакція Дмитра Бабенка завадила подвоїти рахунок. Уже за мить, після подачі кутового, послідував ще один удар: головою пробивав Віктор Каращенко, але м'яч пролетів вище рамки.

Під завершення тайму Владислав Семенчук ще раз потурбував голкіпера. Але удар виявився не надто успішним.

У другій половині зустрічі «ОДЕК» розпочав відлік гострим епізодам. На перших хвилинах тайму вони подавали небезпечний стандарт. Однак Владислав Сидоренко, який з'явився опісля перерви замість Дмитра Бабенка, нейтралізував загрозу.

Тривалий період вболівальники не бачили гольових нагод. Команди вели цупку боротьбу у середині поля. «Минайці» взяли м'яч під свій контроль, однак довго не могли знайти ключі до воріт Юрія Кособуцького. Оборона суперника перекривала вільні зони на підступах до штрафної, а відтак наблизитися було складно. Закрившись, «ОДЕК», майже забув про напад, однак, все ж, намагався робити бодай спроби турбувати володіння Владислава Сидоренка.

Тільки на 70 хв. реальний шанс відновити паритет мали «минайці». Удар Владислава Микуляка з-за меж штрафної — Едуард Дзьоба підправляв круглого у ворота, але кіпер врятував.

Через три хвилини команда з Рівненщини відповіла своїм моментом. Пробивав Микола Коляда, але м'яч пролетів вище.

Старання «Минаю» в атаці принесли свої плоди. Гол вдалося забити після виконання кутового. Михайло Кополовець навісив, а на другому поверсі Максим Минайленко був наспритнішим і зумів головою вколотити у ворота — 1:1.

Впродовж цілого поєдинку вирували пристрасті. З жорсткою, часом безкомпромісною, грою рефері було складно впоратися. Відтак, приймалися доволі сумнівні рішення. Зрештою, емоції вибухнули. Боротьба за м'яч на бровці поля між Степаном Федаком та Миколою Колядою завершилась картинним падінням останнього. Тренер суперника вирішив вияснити стосунки із «порушником правил», і як наслідок, масова потасовка. Рефері матчу видалив оборонців Володимира Корнутяка та Степана Федака у складі «Минаю», а також півзахисника Миколу Коляду та тренера суперника.

Здавалося, емоції уляглися. Однак за декілька хвилин Іван Ковач отримує ще одну червону картку за підкат ззаду. «Минай» дограє останні хвилини у вісьмох. Думати про те, як вирвати перемогу, здається, було б надто оптимістично.

У підсумку, бойова нічия у драматичному поєдинку. «Минай» не дав у рідних стінах вивести три залікові пункти.

«Минай» — «ОДЕК» Оржів 1:1

Голи: Владислав Семенчук 26, Максим Минайленко 76