Пляжка. Украина уступает России на последних секундах

Дата:
пятница, сентября 15, 2017 - 18:00

Збірна України, не без допомоги арбітра з Литви, зазнала прикрої поразка від збірної Росії в другому турі Суперфіналу Євроліги з пляжного футболу 2017, пропустивши два м'ячі на останній хвилині гри.

Матч проти росіян наші почали в хорошому темпі, пресингуючи суперників по всьому полю, намагаючись створювати напругу біля чужих воріт. Віталій Сидоренко часто стріляв зі своїх володінь, Максим Войток пробивав через себе, а Юрій Щериця бив зі штрафного. Відповідали взаємністю і росіяни, у яких також були моменти біля наших воріт, але в першому періоді рахунок так і не було відкрито.

У другому таймі гра в «кішки-мишки» продовжилася - команди особливо не розкривалися, приділяючи велику увагу обороні і виконували дальні удари. Один з них і призвів до першого голу в матчі. Голкіпер росіян Максим Чужков на 21-ій хвилині пробив по нашим воротам, а Боріс Ніконоров рукою переправив м'яч у ворота. Дивно, але не один з трьох арбітрів не відреагував. Весь другий тайм італійські режисери показували повтор моменту і арбітрів зустрічі, натякаючи на неоднозначність епізоду, але змінити нічого вже не можна було - 1:0 на користь росіян.

Наші відповіли на початку третьої дванадцятихвилинки. Голкіпер українців Володимир Гладченко також не посоромився вистрілити від своїх воріт і м'яч залетів у сітку Чужкова - 1:1!

А на 30-ій хвилині українські футболісти вже вийшли вперед. Ярослав Заворотний з ауту знайшов пасом Романа Пачева, який головою переправив м'яч у ворота росіян - 2:1!

Але через хвилину Артур Папоротний дальнім ударом чітко поклав м'яч поруч зі штангою - 2:2.

Але Україна знову здорово розіграла стандарт - Максим Войток відгукнувся на передачу з кутового Пачева і знову вивів наших вперед.

Врятував Росію все той же Папоротний, вразивши потужним ударом дев'ятку наших воріт, 3:3.

А за 11 секунд до сирени Папоротний «намалював» фол на собі, арбітр з Литви Лаурінас Арзулайтіс «купився» на його падіння через ногу Івана Глуцького, і Папоротна став «героєм» гри, реалізувавши штрафний удар - 4:3.

Другий матч поспіль арбітри на Суперфіналі просто знущаються над нашою командою, приймаючи неадекватні рішення.

Варто відзначити, що Україна є чинним чемпіоном континенту, але із року в рік Міжнародна Федерація пляжного футболу (BSWW) не запрошує на Суперфінал жодного арбітра з нашої країни. Зате, арбітри з Естонії та Литви, де рівень пляжного футболу знаходиться на найнижчому рівні, присутні на головному європейському турнірі року.

Що-ж, в суботу, 16 вересня о 15:45 збірна України проведе матч третього туру групового раунду проти Білорусі, і стане ясно за яке місце зіграє наша команда в неділю, в завершальний день турніру.