Плани збірної ветеранів України на 2018 рік

Дата: 
вторник, декабря 19, 2017 - 17:15

Останні два роки видалися вкрай напруженими для Національної збірної України серед ветеранів. Кількість проведених нею матчів в Україні та за кордоном анітрохи не менша ніж у більшості професійних клубів, на стадіони приходять тисячі глядачів, а самі ігри перетворюються на справжнє шоу. У 2016 році Збірна провела 38 матчів, цього – вже 43!

Під час короткої зимової паузи є час спланувати календар виступів на наступний, 2018-й рік. 14-го січня «синьо-жовті» у столиці Грузії візьмуть участь у турнірі пам’яті Давида Петріашвілі, на якому вже традиційно збираються найсильніші ветеранські збірні Старого Світу. Минулого року українці посіли на змаганні другу сходинку, тож цього разу спробують поборотися за «золото». Опісля команда повернеться до Києва, щоб 20-го січня вирушити в далеку дорогу до Південної Америки – упродовж 12-ти днів команда проведе турне містами Бразилії та Аргентини. Зараз визначаються місця та дати матчів, але вже відомо про гру з командою ветеранів знаменитого ФК «Сантос», а також візит до міста Куритиба, де матч зі збірною штату Парана пройде на знаменитій «Арена Байшада», яка приймала ігри чемпіонату світу 2014 року. У столиці Аргентини Буенос-Айресі суперником України має виступити Збірна Аргентини. Усі міжнародні ігри Збірна ветеранів проводить задля популяризації  та підняття іміджу України в світі.

Вкрай насичений календар виступів буде у команди і в межах України. Зараз триває прийом заявок із різних міст, збірну у себе хочуть бачити в усіх куточках України. Вже традиційно буде кілька виїздів до зони АТО та ігри з військовими. Всі матчі в рамках всеукраїнського турне Збірна проводить заради збереження миру і єдності в країні, підтримки армії у зоні АТО.

Джерело: http://www.ffu.org.ua