Після матчу "Агробізнес" - "Гірник" відбулась спільна вечеря колективу ФК "Агробізнес"

Дата: 
четверг, ноября 17, 2016 - 18:00

Керівники команди, тренерський штаб та гравці в повному складі повечеряли разом перед відпусткою, яка розпочалась після матчу 12 листопада.

Спочатку керівник клубу Олег Собуцький підвів підсумки футбольного року, подякував команді за успішний сезон, та висловив побажання на майбутнє. Президент підтвердив серйозні наміри розвитку команди і запевнив, що її майбутнє залежить від кожного з гравців та тренерів.

Тренери ФК "Агробізнес" Андрій Донець, Ігор Шишкін та Сергій Добропольський подякували команді за добросовісну роботу, працездатність та хороші результати.

Виступили провідні гравці команди, які підкреслили, що з задоволенням цьогоріч грали в команді "Агробізнес", яка за рік згуртувала та здружила колектив. Це команда, в якій один за одного стоять горою, де не існує конфліктів, а лише взаємодопомога і підтримка.

Керівники команди також підкреслили, що в клубі кожен виконює свою частину роботи і жоден "гвинтик" не випадає з "футбольного механізму". Та раді були б у такому складі вийти на професійний рівень (у другу лігу), але це вже перш за все залежить від кожного особисто...

Команда відпущена на канікули до 3 грудня. В цей день відбудеться урочистий гала-вечір, на якому будуть офіційно підведені підсумки футбольного року та вручені золоті медалі першості області команді ФК "Агробізнес".

Дату виходу команди з відпустки та початку першого збору буде повідомлено пізніше.

Фото Бориса Богаті