Підсумки виступів учасники чемпіонату Києва на всеукраїнських змаганнях у сезоні 2017/18 у категоріях U-13, U-15 і U-17

Дата: 
понедельник, марта 12, 2018 - 15:15

Завершуємо підбивати підсумки виступів столичних дитячо-юнацьких колективів на всеукраїнській арені.

Кубок України U-13 проводився в Івано-Франківську з 12 по 15 лютого. Київ був представлений трьома командами: ДЮСШ № 25, Легіон 21 і ДЮСШ 25-Легіон 21. Передаємо слово голові Комітету дитячого футзалу ФФзК Миколі Соколовському:

«ДЮСШ №25-"Legion XXI" 2005 р.н. як посіла 2-ге місце на першому своєму чемпіонаті, то на усіх наступних кубках і чемпіонатах постійно займає п’яте місце, а каменем спотикання весь час стає «Іллічівець». У чвертьфіналі вийшли на чорноморців і не змогли зламати їхній захист. «Іллічівець» сідає дуже низько маючи одного з найсильніших гравців усієї країни по 2005 року Максима Деркача. Не змогли ми з ним впоратися. До того ж, у другому таймі за рахунку 0:3 начебто трохи переломили гру, але арбітр вирішив за незрозумілу «симуляцію» видалити нашого найкращого нападника і, в принципі, на цьому гра було завершена. Хоча було ще хвилин 10 і все могло розвернутися в інший бік. А після вилучення зрозуміло, що догравали матч. Це не виправдання, але ми могли б зачепитися за результат. Знову ж таки, один гравець всі матчі провів з переламаним пальцем і по приїзді до Києва йому наклали гіпс. У ще одного температура 38 і він уже на 3-й хвилині матчу попросив заміну, а третій перед грою з «Фортуною» отримав ушкодження. А це три гравці з першої четвірки, так що десь нам і сил не вистачило. Знову і знову «Іллічівець» ставить нам підніжку. Пізніше вони і стали чемпіонами.

Дві інші київські команди були трохи молодше, бо там практично всі гравці 2006 року народження і їм було складно на такому рівні. Однак в останніх матчах вже було видно, що вони призвичаїлися. Їм не вистачало сил та й фізично вони менші. Навіть по силі ударів проглядалося, що для старших воротарів не складало труднощів відбивати їхні удари. Об’єктивно кажучи, цей турнір був для них як досвід. Вони туди їхали не за результатом, а за досвідом, щоб у своїй віковій групі потім могли претендувати на перші місця.

Спеціальний приз отримав Олександр Пастух. Вважаю, що цей турнір наразі є найкращим у його кар'єрі. Він і ззаду відпрацьовував і попереду забивав. Якщо він продовжить в тому ж дусі, то має велике майбутнє. Думаю, що якби не травма, він би міг ще краще продемонструвати свої можливості.»

Груповий турнір

Група А
ДЮСШ №25 - ДЮФК "Надія Прикарпаття" (Івано-Франківськ) - 0:20
ДЮСШ №25 - СТЕМ (Приазовське, Запорізька обл.) - 0:8
ДЮСШ №25 - ДЮСШ"Енергія-Інтер Футзал" (Львів) - 2:2 (по пен. 2:3)
Становище команд: 1. Надія Прикарпаття (Івано-Франківськ) - 9 очок (різниця м'ячів 39-4), 2. СТЕМ (Приазовське) - 6 очок (19-9), 3. ДЮСШ "Енергія-Інтер-Футзал" (Львів) - 2 очки (3-20), 4. ДЮСШ №25 (Київ) - 1 очко (2-30).

Група Б
ФК "Гопри" (Гола Пристань) - "Legion XXI" - 8:2
"Legion XXI" - Іллічівець (Чорноморськ, Одеська обл.) – 0:5
"Legion XXI" - "ЗОШ №10"( Івано-Франківськ) - 2:3
Становище команд: 1. ФСК "Іллічівець" - 9 (9:1), 2. ЗОШ №10 Івано-Франківськ - 6 (9:8), 3. "Гопри" (Гола Пристань) - 3 (12:9), 4. "Legion-XXI" (Київ) - 0 (4:16).

Група В
ДЮСШ "Патріот" (Тульчин) - ДЮСШ №25-"Legion XXI" (Київ) - 4:6
ДЮСШ №25-"Legion XXI" - ДЮФК "Фортуна" - 1:3
Становище команд: 1. "Фортуна" - 6 (12:4), 2. "ДЮСШ №25-Legion XXI" (Київ) - 3 (7:7), 3. ДЮСШ "Патріот" (Тульчин) - 0 (7:9).

1/4 фіналу, 14 лютого (середа)
ФСК Іллічівець - ДЮСШ №25-"Legion XXI" (Київ) 5:1

Результати стикових матчів
За 13 місце: ДЮСШ №25 (Київ) - "LegionXXI" (Київ) – 5:0
За 5 місце: "Академія НФК "Ураган" (Івано-Франківськ) - ДЮСШ №25-"LegionXXI" (Київ) – 4:5

Також спеціальний приз від організаторів в номінації Надія українського футзалу отримав киянин Олександр Пастух (ДЮСШ №25-"LegionXXI").

У Дніпрі з 26 лютого по 1 березня провели Кубок України серед юнаків 2003-2004 років народження (U-15). У цьому Кубку брав участь минулорічний переможець чемпіонату Києва у цій віковій категорії «ХФК ІБЦ» з Ірпеня. Даємо слово тренеру ХФК ІБЦ Дмитру Нечитайлу:

«Цього року ми заявилися своєю командою на чемпіонат і Кубок України у віковій категорії U-15. У Кубку України ми потрапили у групу з чотирьох команд. Перший день змагань виявився для нас дуже вдалим, бо ми перемогли ДЮСШ «Васильківка» і «Газовик». На наступний день у нас була важка і цікава гра з командою юнацької екстра-ліги «Футзал-Дніпро», які також були господарями змагань. Думаю, що це була наша найкраща гра на турнірі. Ми програли 2:3, а вирішальний гол пропустили за 2 хвилини до закінчення гри, але ми продемонстрували дуже хорошу якість гри. Таким чином, ми посіли друге місце у групі і згідно з регламентом далі грали з командою, що мала найкращі показники серед тих, хто зайняв третє місце у групі. Такою командою став «Газовик» з яким ми вже зустрічалися у групі, тож на третій день змагань ми грали з ними. Хотілося б з іншими командами зіграти, щоб перевірити себе на їхньому рівні. На жаль, цю гру ми програли 0:3. Хлопці якось дуже хвилювалися і «перегоріли». В останній день змагань грали за 5-те місце з ДЮСШ «Окни» і їм також програли, бо у хлопців вже не було мотивації, а дехто і захворів під час перебування у Дніпрі. Тому змагання для нас завершилися на сумній ноті. Ми зробили певні висновки і нам є над чим працювати. Попереду у нас стикові ігри з командою, яка посяде третє місце у східній конференції за право виходу в фінальну частину чемпіонату України U-15, яка відбудеться в Івано-Франківську. Тому нам є до чого готуватися.»

Група А

26 лютого
ДЮСШ «Васильківка» (с. Васильківка, Дніпропетровська обл.) – «ХФК ІБЦ» – 1:6
«ХФК ІБЦ» – СК «Газовик» (м. Донець, Харківська обл.) – 3:1

27 лютого
МФК «Футзал-Дніпро» (м. Дніпро) – «ХФК ІБЦ» – 3:2

Стикові матчі
28 лютого
1/4 фіналу
СК «Газовик» – «ХФК ІБЦ»– 3:0

1 березня
Матч за 5 місце
ДЮСШ «Окни» (смт. Окни, Одеська обл.) – «ХФК ІБЦ» – 8:2

У Києві на олімпійській базі «Святошин» 19-22 лютого відбувся чемпіонат України серед дитячо-юнацьких команд 2001-2002 р.н. (U-17). Серед учасників було дві київські команди: ДЮСШ «Переможець»-2001 і ДЮСШ «Переможець»-2002.

Також  було визначено найкращих гравців за такими номінаціями:
Найкращий воротар: Микита Довнар (ДЮСШ «Переможець»-2002)
Найкращий гравець: Серафим Мазур (ДЮСШ «Переможець»-2001)

Прес-служба ФФзК