Останні трансфери чемпіонату Тернопільської області

Дата: 
пятница, мая 11, 2018 - 19:45

Для команд учасниць чемпіонату Тернопільської області до 23 травня відкрите трансферне вікно. Колективи цим користаються, а тому активно дозаявляють та відзаявляють футболістів.

Так, уже не є гравцем вищолігового чортківського «Кристалу» 21-річний Ігор Сурник, котрий так і не провів жодного матчу за команду в чемпіонаті Тернопільської області.

Також покинув, не зігравши в сезоні-2018 жодного поєдинку, розташування срібного призера минулорічного чемпіонату «ДСО-Поділля» 20-річний півзахисник Юрій Процик.

Одразу три футболіста залишили ФК «Збараж» (перша ліга, група «Б»). Покинули команду досвідчений 37-річний півзахисник Віталій Паперовський, 25-річний захисник Андрій Дзьоба та 22-річний півзахисникМихайло Олійник.

Залишив розташування підгаєцької «Ниви» 22-річний півзахисник Юрій Кириленко. Натомість склад підгаєцької команди поповнив 17-річний захисник Віталій Щебивовк, котрий у 2017 році виступав за ФК «Тернопіль-Педліцей».  

30-річний півзахисник Олег Войцещук більше не є гравцем ФК «Вишнівець-2», він перейшов у команду «Колос» (Буглів), яка виступає у першій групі чемпіонату Лановецького району.

Відзаявлений з першолігового «Басніону-1427» з Горішньої Вигнанки 27-річний нападник Дмитро Дерманський. До слова, Дмитро зовсім нещодавно захищав честь Тернопільської області у Кубку регіонів ФФУ.

5 травня заявлений, а 11-го відзаявлений з ФК «Мельниця» з Мельниця-Подільської 31-річний Олег Панасюк. Він виступатиме за ФК «Прошова» у чемпіонаті Тернопільського району.  

Припинив співпрацю з 25-річним нападникомВалерієм Деревінськимбілокриницький «Арсенал».

Також стан ФК «Ланівці ОТГ-Стандарт» покинув досвідчений 35-річний захисник Андрій Хома, котрий перейшов до ФК «В. Гаї» (Тернопільський район). 

Джерело: офіційний сайт ФФТО