Останні трансфери чемпіонату Тернопільської області

Дата: 
воскресенье, мая 20, 2018 (Весь день)

Для команд учасниць чемпіонату Тернопільської області до 23 травня відкрите трансферне вікно. Колективи цим користаються, а тому активно дозаявляють та відзаявляють футболістів. Пропонуємо до Вашої уваги останні трансферні новини.

Так, уже не є гравцем вищолігового чортківського «Кристалу» 19-річний вихованець одеського футболу Іван Лавров. На дорослому рівні команда з Чорткова стала для футболіста першою, адже раніше він виступав виключно за дитячо-юнацькі колективи: «Жемчужина» (Одеса), ДЮСШ №11 (Одеса), «Чорноморець» (Одеса), «УФК-Олімпік» (Харків). Свого часу Лавров знаходився на перегляді у ФК «Тернопіль», але контракт з муніципалами так і не підписав. За «Кристал» Лавров зіграв усього два поєдинки: по одному в аматорському чемпіонаті України (проти «Рочина» з Соснівки, 23 хвилини) та в чемпіонаті Тернопільської області (проти зборівського «Колоса», 14 хвилин).

Решта переходів сталися в командах першої обласної ліги. Найактивніше на трансферному ринку попрацював аутсайдер групи «Б» ФК «Шумськ», який дозаявив одразу чотирьох футболістів і відзаявив – двох. Новачками шумської команди стали – 22-річний Володимир Хмель (перейшов з «Арсеналу» з Білокриниці), 22-річнийМикола Камінник, 21-річний Микола Шмирукта 17-річний Святослав Григоренко. Натомість уже не є гравцями ФК «Шумськ» – Валентин Бабій та Михайло Ошурко.

Підгаєцька «Нива» дозаявила 18-річногоВіталія Щебивовка, який у минулому сезоні захищав кольори ФК «Тернопіль-Педліцей», а відзаявлений з команди з Підгайців 22-річнийЮрій Кириленко.

«Юність» з Горішньої Слобідки (Монастириський район) дозаявила братівЛаштів – 24-річногоІвана та 25-річногоАндрія.

Кременецькі «Три валети» відзаявлили двох захисників –Володимира Дроздовського та Юрій Дубчака.  

Один з лідерів першої ліги – «Бастіон-1427» з Горішньої Вигнанки (Чортківський район) перервав співпрацю з 29-річним воротаремОлегом Шафраном. Що цікаво, цей гравець продовжує виступи за «Січ» з Ягільниці, з якою пробився до фіналу Ліги чемпіонів Тернопільщини.  

ФК «Вишнівець-2» поповнився 21-річнимАндрієм Вайдою, котрий свого часу виступав за тернопільську ДЮСШ.

ФК «Трибухівці» дозаявив 21-річногоЮрія Грицака, котрий сезон-2018 розпочинав у футбольній команді села Переволока (Бучацький район).

Новачком «Гірника» з Новосілка став 28-річний Богдан Коновалов з команди «Юність» (Личківці, Гусятинський район).  

І, насамкінець, «Колос» з Бучача відзаявив 21-річного захисника Михайла Козара, котрий перейшов у «Маяк» (Пилява, Бучацький район).

Джерело: офіційний сайт ФФТО