Олексій Шпак: «Емоції зашкалювали! Це перемога усього колективу»

Дата: 
пятница, июля 20, 2018 - 10:30

Півзахисник «Минаю» Олексій ШПАК став автором першого голу команди на рівні професіоналів.

На 83-ій хвилині поєдинку Кубку України, після передачі Василя Пиняшка, Олексій потужним дальнім ударом поцілив просто у нижній кут воріт рівненського «Вереса». Щоправда, мінімальну перевагу закарпатці не втримали, гра перейшла у овертайми, а потім - у серію післяматчевих пенальті. Цього разу фортуна була на стороні «Минаю» . 

Про емоції після поєдинку, сподівання на сезон та суперників говоримо із Олексієм Шпаком:

 Емоції зашкалювали: і під час гри,  а особливо після забитого голу.  Я дуже зрадів, що вдалося успішно реалізувати гольовий момент. Так, це приємно певним чином увійти в історію клубу. Втім, це перемога усього колективу. Ми УСІ разом до цього йшли: від лікаря до Президента. Усі докладали великі зусилля, щоб ця перемога сталася,це заслуга усього клубу "Минай"! Також хочеться подякувати вболівальникам, які нас підтримували. І з інших міст, і які приїхали у Млинів, - це було надзвичайно приємно.

Сподівання на сезон такі, як завжди у будь-якому чемпіонаті: грати, прогресувати, набиратися досвіду, демонструвати свої кращі навички. А для "Минаю" хочеться тільки перемог, гарної та цікавої гри! Аби показувати максимум, який у нас є! Суперники усі на цьому рівні сильні, виділяти нікого не буду. Оскільки ми новачки цієї ліги, думаю нам буде не просто, усі команди пристойного рівня. З кожним буде боротьба. Будемо намагатися робити усе від нас залежне задля досягнення якнайкращого результату! 

Відео голу - ТУТ

Джерело: ФК "Минай"

Фото - зі сторінки L I C H у Іnstagram