Олексій Чернишов: «Якби гра тривала 45 хвилин, то ми мали б значно більше очок»

Дата:
среда, октября 17, 2018 - 11:00
Тэги:

Наставник «Діназу» прокоментував нічию з корюківським «Авангардом».

В неділю перша команда «Діназу» втратила таку близьку перемогу над «Авангардом» з Корюківки в чемпіонаті України серед аматорів, розділивши з суперником очки (2:2). Тренер Діназу Олексій Чернишов поділився враженнями від цієї гри.

«Ми вкотре провели два різні тайми. Якби матч тривав 45 хвилин, то ми мали б значно більше очок в своєму активі, а так… Знову наступили на ті ж граблі і в другому таймі віддали ініціативу супернику, - говорить наставник Олексій Чернишов. – Просто взяли і виключилися на 15 хвилин на початку другого тайму. Досвідчений суперник такого не пробачає і цим чудово скористався, за три хвилини забивши двічі. Тим і відрізняється турнір аматорів від чемпіонату області, що тут ніхто не пробачає навіть найменшої розслабленості. Бо якщо в обласних змаганнях є кілька команд порядком нижче, то в аматорському турнірі всі десь одного рівня і моментально використовують помилки. Після того, як рахунок став рівним ми трішки почали перебудовуватися і створили чимало гольових моментів, але підвела реалізація».

Джерело: ФК "Діназ"